- Profilerr
- CS2
- Pro Spēlētāji
- Plopski

Plopski’s profils
- Ienākumi
- $242 511
- Nogalinātie raundā
- 0.67
- Šāvieni galvā
- 30%
- Raundi
- 26 200
- Kartes
- 1 038
- Mači
- 465
Vidējais Plopski's statistika vienā raundā
- Flash atbalsti
- 0.03
- KAST
- 72.12
- Atbalsti
- 0.19
- ADR
- 75.71
- Nāves
- 0.67
- Reitings
- 1.01
Plopski statistika pēdējos 10 mačos
| Mači | K (HS) | A (F) | Nāves | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Kopā | 34 (21) | 17 (1) | 49 | -15 | 75.9% | 63.5 | -2 |
| Mirage | 16 (9) | 6 (1) | 14 | 2 | 85 | 79.1 | 0 | |
| Ancient | 11 (9) | 6 (0) | 17 | -6 | 81.8 | 68.1 | -1 | |
| Inferno | 7 (3) | 5 (0) | 18 | -11 | 60.9 | 43.3 | -1 | |
0 : 1 | Kopā | 13 (8) | 7 (1) | 14 | -1 | 76.2% | 63.5 | -1 |
| Mirage | 13 (8) | 7 (1) | 14 | -1 | 76.2 | 63.5 | -1 | |
0 : 1 | Kopā | 19 (8) | 1 (1) | 8 | 11 | 85% | 87.5 | 1 |
| Inferno | 19 (8) | 1 (1) | 8 | 11 | 85 | 87.5 | 1 | |
1 : 0 | Kopā | 49 (24) | 15 (2) | 33 | 16 | 71.7% | 104.3 | 6 |
| Mirage | 49 (24) | 15 (2) | 33 | 16 | 71.7 | 104.3 | 6 | |
1 : 0 | Kopā | 16 (6) | 2 (0) | 5 | 11 | 92.3% | 125.6 | 4 |
| Mirage | 16 (6) | 2 (0) | 5 | 11 | 92.3 | 125.6 | 4 | |
1 : 0 | Kopā | 25 (13) | 5 (2) | 19 | 6 | 75.9% | 80.5 | 1 |
| Anubis | 25 (13) | 5 (2) | 19 | 6 | 75.9 | 80.5 | 1 | |
0 : 1 | Kopā | 7 (2) | 4 (0) | 14 | -7 | 56.2% | 51.5 | 0 |
| Mirage | 7 (2) | 4 (0) | 14 | -7 | 56.2 | 51.5 | 0 | |
0 : 1 | Kopā | 20 (10) | 18 (3) | 20 | 0 | 76.7% | 80.2 | 2 |
| Anubis | 20 (10) | 18 (3) | 20 | 0 | 76.7 | 80.2 | 2 | |
3 : 2 | Kopā | 74 (28) | 21 (2) | 68 | 6 | 73.88% | 76.28 | 2 |
| Anubis | 15 (5) | 7 (0) | 15 | 0 | 83.3 | 77.8 | -1 | |
| Nuke | 16 (7) | 3 (0) | 9 | 7 | 82.4 | 78.2 | -1 | |
| Dust2 | 10 (6) | 4 (1) | 17 | -7 | 64.3 | 54 | -1 | |
| Ancient | 16 (6) | 7 (1) | 12 | 4 | 72.7 | 89 | 3 | |
| Inferno | 17 (4) | 0 (0) | 15 | 2 | 66.7 | 82.4 | 2 | |
2 : 0 | Kopā | 38 (13) | 13 (1) | 24 | 14 | 82.55% | 98.85 | 7 |
| Anubis | 17 (6) | 8 (1) | 10 | 7 | 88.9 | 100.4 | 3 | |
| Ancient | 21 (7) | 5 (0) | 14 | 7 | 76.2 | 97.3 | 4 |
Mači
Svētdiena 01 nov. 2026
Sestdiena 31 okt. 2026
Piektdiena 30 okt. 2026
Pirmdiena 26 okt. 2026
Svētdiena 25 okt. 2026
Ceturtdiena 22 okt. 2026
Trešdiena 21 okt. 2026
Otrdiena 20 okt. 2026
Turnīri
| Pašreizējais un gaidāmais |
|---|
| Mums šobrīd nav šo datu. |
| Rezultāti |
|---|
Circuito Retake: Season 13 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier 2026 - |
1win Private Club: Closed Qualifier season 2 2026 - |
NODWIN Clutch Series: Season 13 2026 - |

























