- Profilerr
- CS2
- Pro játékosok
- scolleN
ProfilBevétel

scolleN’s profilja
- Bevétel
- $70
- Kill-ek körönként
- 0.57
- Fejlövések
- 33%
- Körök
- 726
- Térképek
- 31
- Meccsek
- 17
Átlagos scolleN’s statisztikák per kör
- Flash assist
- 0.07
- KAST
- 66.18
- Asszisztált
- 0.23
- ADR
- 64.38
- Halálok
- 0.7
- Értékelés
- N/A
scolleN statisztikái a legutóbbi 10 meccs alapján
| Meccs | K (HS) | A (F) | Halálok | KD különbség | KAST | ADR | FK különbség | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Totál | 51 (28) | 18 (2) | 49 | 2 | 71.17% | 74.27 | 4 |
| Dust2 | 16 (9) | 10 (2) | 13 | 3 | 83.3 | 70.8 | 1 | |
| Vertigo | 12 (10) | 1 (0) | 13 | -1 | 58.8 | 80.6 | 4 | |
| Mirage | 23 (9) | 7 (0) | 23 | 0 | 71.4 | 71.4 | -1 | |
1 : 0 | Totál | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7% | 63.2 | 2 |
| Dust2 | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7 | 63.2 | 2 | |
0 : 1 | Totál | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2% | 44.4 | -1 |
| Vertigo | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2 | 44.4 | -1 | |
0 : 1 | Totál | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4% | 62 | 0 |
| Dust2 | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4 | 62 | 0 | |
0 : 1 | Totál | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9% | 55.9 | -2 |
| Inferno | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9 | 55.9 | -2 | |
0 : 1 | Totál | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6% | 78.7 | 1 |
| Inferno | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6 | 78.7 | 1 | |
0 : 1 | Totál | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2% | 34.3 | 0 |
| Mirage | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2 | 34.3 | 0 | |
1 : 0 | Totál | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5% | 59.6 | -1 |
| Mirage | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5 | 59.6 | -1 | |
0 : 2 | Totál | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4% | 55.3 | 1 |
| Mirage | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4 | 55.3 | 1 | |
0 : 3 | Totál | 22 (11) | 8 (2) | 43 | -21 | 57.73% | 40.93 | -8 |
| Mirage | 7 (4) | 2 (0) | 13 | -6 | 57.1 | 53.2 | -2 | |
| Inferno | 8 (4) | 3 (0) | 16 | -8 | 63.2 | 37.8 | -3 | |
| Overpass | 7 (3) | 3 (2) | 14 | -7 | 52.9 | 31.8 | -3 |
Meccsek
Szerda 14 okt. 2026
Kedd 13 okt. 2026
Vasárnap 11 okt. 2026
Péntek 09 okt. 2026
Szerda 07 okt. 2026
Szombat 03 okt. 2026
Péntek 02 okt. 2026
Csütörtök 01 okt. 2026
Kedd 29 szept. 2026
Hétfő 28 szept. 2026
Versenyek
| Aktuális és közelgő |
|---|
CyberClash: Closed Qualifier season 2 2026 - |
| Eredmények |
|---|
CCT Europe: Series #10 2026 - |
United21: Season 56 2026 - |
Exort Fiesta: Season 2 2026 - |
CCT Europe: Series #8 2026 - |
Monsters Reloaded 2026 - |


















