ragga’s profilja
- Bevétel
- $14 108
- Kill-ek körönként
- 0.68
- Fejlövések
- 33%
- Körök
- 26 087
- Térképek
- 1 027
- Meccsek
- 452
Átlagos ragga’s statisztikák per kör
- Flash assist
- 0.03
- KAST
- 68.58
- Asszisztált
- 0.18
- ADR
- 74.81
- Halálok
- 0.7
- Értékelés
- 0.97
ragga statisztikái a legutóbbi 10 meccs alapján
| Meccs | K (HS) | A (F) | Halálok | KD különbség | KAST | ADR | FK különbség | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 2 | Totál | 30 (12) | 13 (2) | 36 | -6 | 68.35% | 70.85 | -5 |
| Nuke | 16 (7) | 4 (1) | 15 | 1 | 66.7 | 68.4 | -3 | |
| Mirage | 14 (5) | 9 (1) | 21 | -7 | 70 | 73.3 | -2 | |
0 : 2 | Totál | 22 (9) | 11 (0) | 30 | -8 | 65.05% | 59.5 | -2 |
| Ancient | 12 (6) | 6 (0) | 16 | -4 | 68.2 | 72 | -2 | |
| Anubis | 10 (3) | 5 (0) | 14 | -4 | 61.9 | 47 | 0 | |
2 : 1 | Totál | 42 (23) | 17 (6) | 57 | -15 | 70.27% | 67.27 | -1 |
| Dust2 | 18 (8) | 8 (4) | 22 | -4 | 73.3 | 74.5 | -2 | |
| Mirage | 14 (8) | 3 (0) | 19 | -5 | 62.5 | 64.2 | 3 | |
| Inferno | 10 (7) | 6 (2) | 16 | -6 | 75 | 63.1 | -2 | |
1 : 0 | Totál | 16 (10) | 4 (1) | 10 | 6 | 87.5% | 95.7 | 4 |
| Anubis | 16 (10) | 4 (1) | 10 | 6 | 87.5 | 95.7 | 4 | |
1 : 0 | Totál | 6 (3) | 2 (0) | 12 | -6 | 46.7% | 49.3 | -4 |
| Nuke | 6 (3) | 2 (0) | 12 | -6 | 46.7 | 49.3 | -4 | |
1 : 0 | Totál | 23 (12) | 6 (1) | 23 | 0 | 60% | 91.5 | -1 |
| Anubis | 23 (12) | 6 (1) | 23 | 0 | 60 | 91.5 | -1 | |
1 : 0 | Totál | 11 (5) | 2 (0) | 14 | -3 | 64.7% | 78.9 | 2 |
| Inferno | 11 (5) | 2 (0) | 14 | -3 | 64.7 | 78.9 | 2 | |
0 : 1 | Totál | 16 (8) | 8 (1) | 15 | 1 | 75% | 87.9 | -1 |
| Inferno | 16 (8) | 8 (1) | 15 | 1 | 75 | 87.9 | -1 | |
2 : 1 | Totál | 52 (30) | 15 (0) | 64 | -12 | 64.3% | 73.4 | -11 |
| Anubis | 27 (12) | 7 (0) | 31 | -4 | 63.4 | 75 | -6 | |
| Mirage | 13 (8) | 5 (0) | 15 | -2 | 75 | 66.9 | -2 | |
| Dust2 | 12 (10) | 3 (0) | 18 | -6 | 54.5 | 78.3 | -3 | |
2 : 1 | Totál | 36 (20) | 19 (4) | 43 | -7 | 67.6% | 61.77 | -3 |
| Anubis | 19 (10) | 4 (0) | 16 | 3 | 75 | 74.5 | 2 | |
| Dust2 | 8 (5) | 7 (3) | 13 | -5 | 61.1 | 54.4 | -2 | |
| Inferno | 9 (5) | 8 (1) | 14 | -5 | 66.7 | 56.4 | -3 |
Meccsek
Szerda 21 okt. 2026
Kedd 20 okt. 2026
Hétfő 19 okt. 2026
Vasárnap 11 okt. 2026
Szombat 10 okt. 2026
Szombat 03 okt. 2026
Péntek 02 okt. 2026
Csütörtök 01 okt. 2026
Versenyek
| Aktuális és közelgő |
|---|
| Jelenleg nem rendelkezünk adatokkal. |
| Eredmények |
|---|
Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026 - |
DraculaN: Season 7 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier 2026 - |
FOX Legacy Cup: Season 1 2026 - |
Tipsport Cup: Open #2 2026 - |

















