Profil

N2o’s profilja
- Kill-ek körönként
- 0.71
- Fejlövések
- 36%
- Körök
- 2 428
- Térképek
- 115
- Meccsek
- 67
Átlagos N2o’s statisztikák per kör
- Flash assist
- 0.05
- KAST
- 65.64
- Asszisztált
- 0.23
- ADR
- 77.85
- Halálok
- 0.77
- Értékelés
- N/A
N2o statisztikái a legutóbbi 10 meccs alapján
| Meccs | K (HS) | A (F) | Halálok | KD különbség | KAST | ADR | FK különbség | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 1 | Totál | 30 (15) | 6 (1) | 26 | 4 | 67.6% | 90 | 2 |
| Inferno | 30 (15) | 6 (1) | 26 | 4 | 67.6 | 90 | 2 | |
1 : 0 | Totál | 14 (5) | 6 (1) | 16 | -2 | 70% | 80.5 | 2 |
| Dust2 | 14 (5) | 6 (1) | 16 | -2 | 70 | 80.5 | 2 | |
0 : 1 | Totál | 21 (9) | 5 (0) | 18 | 3 | 66.7% | 98.8 | 0 |
| Dust2 | 21 (9) | 5 (0) | 18 | 3 | 66.7 | 98.8 | 0 | |
1 : 0 | Totál | 20 (4) | 8 (1) | 21 | -1 | 64.3% | 82.3 | 0 |
| Nuke | 20 (4) | 8 (1) | 21 | -1 | 64.3 | 82.3 | 0 | |
0 : 1 | Totál | 4 (2) | 2 (0) | 13 | -9 | 50% | 37.9 | -4 |
| Train | 4 (2) | 2 (0) | 13 | -9 | 50 | 37.9 | -4 | |
1 : 0 | Totál | 10 (4) | 6 (0) | 17 | -7 | 61.1% | 80.4 | -1 |
| Dust2 | 10 (4) | 6 (0) | 17 | -7 | 61.1 | 80.4 | -1 | |
0 : 1 | Totál | 10 (5) | 4 (1) | 7 | 3 | 80% | 59.5 | 0 |
| Mirage | 10 (5) | 4 (1) | 7 | 3 | 80 | 59.5 | 0 | |
1 : 0 | Totál | 11 (6) | 9 (1) | 15 | -4 | 80% | 69.8 | -2 |
| Ancient | 11 (6) | 9 (1) | 15 | -4 | 80 | 69.8 | -2 | |
2 : 0 | Totál | 28 (16) | 11 (5) | 28 | 0 | 70.9% | 76.85 | 2 |
| Dust2 | 20 (9) | 5 (1) | 13 | 7 | 69.6 | 100 | 0 | |
| Ancient | 8 (7) | 6 (4) | 15 | -7 | 72.2 | 53.7 | 2 | |
1 : 0 | Totál | 15 (9) | 6 (0) | 16 | -1 | 81% | 78.6 | 2 |
| Ancient | 15 (9) | 6 (0) | 16 | -1 | 81 | 78.6 | 2 |
Meccsek
Szombat 10 okt. 2026
Péntek 25 szept. 2026

Iowa Stormboar
2 : 0

Club 333

ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026
Szerda 23 szept. 2026
Szombat 13 jún. 2026
Péntek 12 jún. 2026
Hétfő 06 ápr. 2026
Vasárnap 05 ápr. 2026
Szombat 04 ápr. 2026
Péntek 03 ápr. 2026
Versenyek
| Aktuális és közelgő |
|---|
| Jelenleg nem rendelkezünk adatokkal. |
| Eredmények |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026 - |
NSTLGA League: Season 1 2026 - |
ESL Challenger League: North America Cup #3 2026 - |







