- Profilerr
- CS2
- Pro játékosok
- KWERTZZ

KWERTZZ’s profilja
- Bevétel
- $11 200
- Kill-ek körönként
- 0.69
- Fejlövések
- 45%
- Körök
- 9 810
- Térképek
- 383
- Meccsek
- 158
Átlagos KWERTZZ’s statisztikák per kör
- Flash assist
- 0.03
- KAST
- 69.59
- Asszisztált
- 0.15
- ADR
- 74.02
- Halálok
- 0.68
- Értékelés
- 1
KWERTZZ statisztikái a legutóbbi 10 meccs alapján
| Meccs | K (HS) | A (F) | Halálok | KD különbség | KAST | ADR | FK különbség | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 2 | Totál | 24 (14) | 3 (1) | 33 | -9 | 57.2% | 54.15 | 0 |
| Inferno | 10 (7) | 0 (0) | 15 | -5 | 57.9 | 50.6 | 1 | |
| Mirage | 14 (7) | 3 (1) | 18 | -4 | 56.5 | 57.7 | -1 | |
0 : 1 | Totál | 20 (15) | 4 (1) | 14 | 6 | 83.3% | 92.6 | -1 |
| Mirage | 20 (15) | 4 (1) | 14 | 6 | 83.3 | 92.6 | -1 | |
1 : 0 | Totál | 29 (23) | 8 (2) | 23 | 6 | 73.3% | 106.2 | -2 |
| Mirage | 29 (23) | 8 (2) | 23 | 6 | 73.3 | 106.2 | -2 | |
0 : 1 | Totál | 20 (18) | 11 (1) | 28 | -8 | 77.1% | 73.1 | -3 |
| Mirage | 20 (18) | 11 (1) | 28 | -8 | 77.1 | 73.1 | -3 | |
2 : 0 | Totál | 23 (19) | 2 (0) | 31 | -8 | 63.85% | 57.9 | -4 |
| Mirage | 12 (12) | 0 (0) | 16 | -4 | 57.1 | 59.7 | -1 | |
| Overpass | 11 (7) | 2 (0) | 15 | -4 | 70.6 | 56.1 | -3 | |
2 : 0 | Totál | 26 (21) | 1 (0) | 32 | -6 | 54.25% | 65.5 | -1 |
| Inferno | 9 (7) | 1 (0) | 15 | -6 | 47.6 | 53.9 | 0 | |
| Nuke | 17 (14) | 0 (0) | 17 | 0 | 60.9 | 77.1 | -1 | |
2 : 1 | Totál | 46 (31) | 7 (1) | 43 | 3 | 69.93% | 65.4 | -3 |
| Ancient | 13 (10) | 4 (0) | 16 | -3 | 70.8 | 56.7 | -2 | |
| Nuke | 17 (10) | 1 (1) | 14 | 3 | 68.2 | 70.1 | -3 | |
| Overpass | 16 (11) | 2 (0) | 13 | 3 | 70.8 | 69.4 | 2 | |
0 : 1 | Totál | 10 (8) | 3 (1) | 15 | -5 | 57.1% | 61.9 | -1 |
| Overpass | 10 (8) | 3 (1) | 15 | -5 | 57.1 | 61.9 | -1 | |
1 : 0 | Totál | 16 (10) | 2 (0) | 11 | 5 | 90.5% | 76.1 | 3 |
| Ancient | 16 (10) | 2 (0) | 11 | 5 | 90.5 | 76.1 | 3 | |
1 : 2 | Totál | 27 (22) | 6 (0) | 39 | -12 | 58.83% | 63.83 | -2 |
| Ancient | 17 (14) | 3 (0) | 11 | 6 | 94.1 | 109.5 | 1 | |
| Inferno | 5 (3) | 0 (0) | 13 | -8 | 35.7 | 32.2 | -1 | |
| Nuke | 5 (5) | 3 (0) | 15 | -10 | 46.7 | 49.8 | -2 |
Meccsek
Vasárnap 01 nov. 2026
Péntek 30 okt. 2026
Szerda 28 okt. 2026
Hétfő 26 okt. 2026
Vasárnap 25 okt. 2026
Péntek 23 okt. 2026
Csütörtök 22 okt. 2026

UNiTY esports
2 : 1

Betclic Apogee Esports

Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026
Szerda 21 okt. 2026
Kedd 20 okt. 2026
Versenyek
| Aktuális és közelgő |
|---|
| Jelenleg nem rendelkezünk adatokkal. |
| Eredmények |
|---|
Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026 - |
United21: Season 57 2026 - |
Majstrovstvá SR 2026 - |
NODWIN Clutch Series: Season 13 2026 - |
FOX Legacy Cup: Season 1 2026 - |




















