ProfilBevétel

H1te’s profilja
- Bevétel
- $4 825
- Kill-ek körönként
- 0.68
- Fejlövések
- 24%
- Körök
- 4 295
- Térképek
- 187
- Meccsek
- 90
Átlagos H1te’s statisztikák per kör
- Flash assist
- 0.1
- KAST
- 70.61
- Asszisztált
- 0.22
- ADR
- 69.14
- Halálok
- 0.61
- Értékelés
- 1.06
H1te statisztikái a legutóbbi 10 meccs alapján
| Meccs | K (HS) | A (F) | Halálok | KD különbség | KAST | ADR | FK különbség | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 2 | Totál | 17 (11) | 3 (0) | 10 | 7 | 88.9% | 97.8 | 3 |
| Nuke | 17 (11) | 3 (0) | 10 | 7 | 88.9 | 97.8 | 3 | |
2 : 0 | Totál | 33 (14) | 8 (5) | 26 | 7 | 71.25% | 73.5 | 0 |
| Mirage | 17 (7) | 4 (2) | 12 | 5 | 77.3 | 70.3 | 1 | |
| Anubis | 16 (7) | 4 (3) | 14 | 2 | 65.2 | 76.7 | -1 | |
0 : 1 | Totál | 16 (7) | 3 (0) | 10 | 6 | 89.5% | 79.5 | -1 |
| Ancient | 16 (7) | 3 (0) | 10 | 6 | 89.5 | 79.5 | -1 | |
1 : 2 | Totál | 42 (13) | 15 (9) | 41 | 1 | 68.03% | 59.2 | 1 |
| Mirage | 21 (6) | 4 (3) | 12 | 9 | 60.9 | 84 | -2 | |
| Nuke | 10 (3) | 1 (1) | 14 | -4 | 68.2 | 47.5 | 1 | |
| Dust2 | 11 (4) | 10 (5) | 15 | -4 | 75 | 46.1 | 2 | |
0 : 1 | Totál | 23 (11) | 1 (0) | 6 | 17 | 93.3% | 129.6 | 4 |
| Mirage | 23 (11) | 1 (0) | 6 | 17 | 93.3 | 129.6 | 4 | |
2 : 0 | Totál | 34 (18) | 7 (4) | 30 | 4 | 74.35% | 75.8 | 3 |
| Ancient | 14 (7) | 4 (2) | 17 | -3 | 71.4 | 62.3 | 2 | |
| Nuke | 20 (11) | 3 (2) | 13 | 7 | 77.3 | 89.3 | 1 | |
1 : 0 | Totál | 12 (3) | 3 (2) | 10 | 2 | 63.2% | 66.9 | 3 |
| Train | 12 (3) | 3 (2) | 10 | 2 | 63.2 | 66.9 | 3 | |
1 : 0 | Totál | 9 (6) | 5 (3) | 17 | -8 | 72.2% | 43.3 | -1 |
| Dust2 | 9 (6) | 5 (3) | 17 | -8 | 72.2 | 43.3 | -1 | |
2 : 1 | Totál | 52 (14) | 18 (4) | 38 | 14 | 83.97% | 91.03 | 5 |
| Dust2 | 13 (4) | 11 (3) | 14 | -1 | 85.7 | 74.6 | -1 | |
| Nuke | 15 (6) | 5 (1) | 13 | 2 | 76.2 | 84.5 | 1 | |
| Train | 24 (4) | 2 (0) | 11 | 13 | 90 | 114 | 5 | |
2 : 1 | Totál | 41 (14) | 15 (4) | 40 | 1 | 65.73% | 70.3 | -2 |
| Train | 12 (5) | 5 (2) | 11 | 1 | 72.2 | 75.4 | 1 | |
| Mirage | 16 (2) | 7 (2) | 15 | 1 | 62.5 | 67.4 | -2 | |
| Ancient | 13 (7) | 3 (0) | 14 | -1 | 62.5 | 68.1 | -1 |
Meccsek
Kedd 03 nov. 2026
Csütörtök 29 okt. 2026
Kedd 27 okt. 2026
Vasárnap 25 okt. 2026
Csütörtök 22 okt. 2026
Szerda 21 okt. 2026
Vasárnap 18 okt. 2026
Szombat 17 okt. 2026
Csütörtök 15 okt. 2026
Szerda 14 okt. 2026
Versenyek
| Aktuális és közelgő |
|---|
| Jelenleg nem rendelkezünk adatokkal. |
| Eredmények |
|---|
Exort Fiesta: Season 3 2026 - |
PGL: Bucharest Open Qualifier #2 2027 - |
PGL: Bucharest Open Qualifier #1 2027 - |
ESL Challenger League: Europe Cup #8 season 52 2026 - |
NODWIN Clutch Series: Season 13 2026 - |



















