- Profilerr
- CS2
- Pro játékosok
- AccuracyTG
AccuracyTG
🇲🇳Otgonlhagva Batjargal 26 26 éves
Most itt játszik: NEXVOID
Úgy is ismert, mint Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ProfilSteamID

AccuracyTG’s profilja
- Kill-ek körönként
- 0.68
- Fejlövések
- 26%
- Körök
- 2 797
- Térképek
- 129
- Meccsek
- 70
Átlagos AccuracyTG’s statisztikák per kör
- Flash assist
- 0.09
- KAST
- 72.06
- Asszisztált
- 0.24
- ADR
- 70.36
- Halálok
- 0.65
- Értékelés
- N/A
AccuracyTG statisztikái a legutóbbi 10 meccs alapján
| Meccs | K (HS) | A (F) | Halálok | KD különbség | KAST | ADR | FK különbség | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Totál | 46 (20) | 17 (4) | 50 | -4 | 67.53% | 73.37 | 5 |
| Nuke | 13 (7) | 3 (0) | 16 | -3 | 65 | 64.8 | 1 | |
| Mirage | 15 (6) | 6 (1) | 21 | -6 | 67.6 | 55.1 | -1 | |
| Ancient | 18 (7) | 8 (3) | 13 | 5 | 70 | 100.2 | 5 | |
2 : 1 | Totál | 52 (37) | 11 (3) | 30 | 22 | 76.87% | 88.13 | 2 |
| Anubis | 19 (15) | 3 (1) | 14 | 5 | 68.4 | 94.4 | 1 | |
| Nuke | 21 (15) | 5 (2) | 12 | 9 | 81 | 99.2 | 1 | |
| Train | 12 (7) | 3 (0) | 4 | 8 | 81.2 | 70.8 | 0 | |
1 : 0 | Totál | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5% | 82.4 | 3 |
| Inferno | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5 | 82.4 | 3 | |
0 : 1 | Totál | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7% | 76.4 | 1 |
| Ancient | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7 | 76.4 | 1 | |
0 : 2 | Totál | 35 (13) | 14 (5) | 34 | 1 | 78.3% | 82.45 | 0 |
| Nuke | 12 (6) | 6 (1) | 19 | -7 | 78.3 | 62.7 | 0 | |
| Inferno | 23 (7) | 8 (4) | 15 | 8 | 78.3 | 102.2 | 0 | |
2 : 0 | Totál | 24 (12) | 8 (1) | 23 | 1 | 61.9% | 61.7 | -3 |
| Anubis | 9 (5) | 4 (0) | 13 | -4 | 57.1 | 62.9 | -2 | |
| Inferno | 15 (7) | 4 (1) | 10 | 5 | 66.7 | 60.5 | -1 | |
1 : 2 | Totál | 46 (31) | 12 (0) | 43 | 3 | 75.7% | 80.83 | 1 |
| Nuke | 18 (13) | 3 (0) | 6 | 12 | 100 | 108.2 | 1 | |
| Mirage | 15 (10) | 4 (0) | 18 | -3 | 65.2 | 60.8 | -1 | |
| Ancient | 13 (8) | 5 (0) | 19 | -6 | 61.9 | 73.5 | 1 | |
1 : 0 | Totál | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9% | 42.6 | -1 |
| Nuke | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9 | 42.6 | -1 | |
1 : 0 | Totál | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7% | 57.6 | 0 |
| Inferno | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7 | 57.6 | 0 | |
2 : 0 | Totál | 29 (11) | 10 (1) | 20 | 9 | 84.65% | 85.85 | 5 |
| Nuke | 18 (8) | 5 (0) | 8 | 10 | 87.5 | 118.9 | 2 | |
| Inferno | 11 (3) | 5 (1) | 12 | -1 | 81.8 | 52.8 | 3 |
Meccsek
Szombat 31 okt. 2026
Péntek 30 okt. 2026
Szerda 28 okt. 2026
Hétfő 26 okt. 2026
Péntek 23 okt. 2026
Csütörtök 22 okt. 2026
Szerda 21 okt. 2026
Kedd 20 okt. 2026
Versenyek
| Aktuális és közelgő |
|---|
| Jelenleg nem rendelkezünk adatokkal. |
| Eredmények |
|---|
DFRAG Invitational 2026 - |
VOID Autumn Cup 2026 - |
Logitech G Pro Series 2026 - |
MESA Pro Series: Fall 2026 - |
ESL Challenger League: Asia-Pacific Cup #2 season 52 2026 - |

















