- Profilerr
- CS2
- Παίκτες Pro
- AccuracyTG
AccuracyTG
🇲🇳Otgonlhagva Batjargal 26 χρονών
Τώρα παίζει στην NEXVOID
Γνωστό και ως Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ΠροφίλSteamID

προφίλ AccuracyTG’s
- Σκοτωμοί κατά γύρο
- 0.68
- Βολές στο κεφάλι
- 26%
- Γύροι
- 2 797
- Χάρτες
- 129
- Αγώνες
- 70
Μέσος όρος Στατιστικών AccuracyTG's κατά Γύρο
- Flash ασίστ
- 0.09
- KAST
- 72.06
- Ασίστ
- 0.24
- ADR
- 70.36
- Θάνατοι
- 0.65
- Βαθμολογία
- Δ/Α
Στατιστικά του AccuracyTG στους τελευταίους 10 αγώνες
| Αγώνας | K (HS) | A (F) | Θάνατοι | ΣΘ Διαφορά | KAST | ADR | ΠΘ Διαφορά | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Σύνολο | 46 (20) | 17 (4) | 50 | -4 | 67.53% | 73.37 | 5 |
| Nuke | 13 (7) | 3 (0) | 16 | -3 | 65 | 64.8 | 1 | |
| Mirage | 15 (6) | 6 (1) | 21 | -6 | 67.6 | 55.1 | -1 | |
| Ancient | 18 (7) | 8 (3) | 13 | 5 | 70 | 100.2 | 5 | |
2 : 1 | Σύνολο | 52 (37) | 11 (3) | 30 | 22 | 76.87% | 88.13 | 2 |
| Anubis | 19 (15) | 3 (1) | 14 | 5 | 68.4 | 94.4 | 1 | |
| Nuke | 21 (15) | 5 (2) | 12 | 9 | 81 | 99.2 | 1 | |
| Train | 12 (7) | 3 (0) | 4 | 8 | 81.2 | 70.8 | 0 | |
1 : 0 | Σύνολο | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5% | 82.4 | 3 |
| Inferno | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5 | 82.4 | 3 | |
0 : 1 | Σύνολο | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7% | 76.4 | 1 |
| Ancient | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7 | 76.4 | 1 | |
0 : 2 | Σύνολο | 35 (13) | 14 (5) | 34 | 1 | 78.3% | 82.45 | 0 |
| Nuke | 12 (6) | 6 (1) | 19 | -7 | 78.3 | 62.7 | 0 | |
| Inferno | 23 (7) | 8 (4) | 15 | 8 | 78.3 | 102.2 | 0 | |
2 : 0 | Σύνολο | 24 (12) | 8 (1) | 23 | 1 | 61.9% | 61.7 | -3 |
| Anubis | 9 (5) | 4 (0) | 13 | -4 | 57.1 | 62.9 | -2 | |
| Inferno | 15 (7) | 4 (1) | 10 | 5 | 66.7 | 60.5 | -1 | |
1 : 2 | Σύνολο | 46 (31) | 12 (0) | 43 | 3 | 75.7% | 80.83 | 1 |
| Nuke | 18 (13) | 3 (0) | 6 | 12 | 100 | 108.2 | 1 | |
| Mirage | 15 (10) | 4 (0) | 18 | -3 | 65.2 | 60.8 | -1 | |
| Ancient | 13 (8) | 5 (0) | 19 | -6 | 61.9 | 73.5 | 1 | |
1 : 0 | Σύνολο | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9% | 42.6 | -1 |
| Nuke | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9 | 42.6 | -1 | |
1 : 0 | Σύνολο | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7% | 57.6 | 0 |
| Inferno | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7 | 57.6 | 0 | |
2 : 0 | Σύνολο | 29 (11) | 10 (1) | 20 | 9 | 84.65% | 85.85 | 5 |
| Nuke | 18 (8) | 5 (0) | 8 | 10 | 87.5 | 118.9 | 2 | |
| Inferno | 11 (3) | 5 (1) | 12 | -1 | 81.8 | 52.8 | 3 |
Αγώνες
Σάββατο 31 Οκτ 2026
Παρασκευή 30 Οκτ 2026
Τετάρτη 28 Οκτ 2026
Δευτέρα 26 Οκτ 2026
Παρασκευή 23 Οκτ 2026
Πέμπτη 22 Οκτ 2026
Τετάρτη 21 Οκτ 2026
Τρίτη 20 Οκτ 2026
Τουρνουά
| Παρόν και μέλλον |
|---|
| Δεν έχουμε δεδομένα αυτήν τη στιγμή |
| Αποτελέσματα |
|---|
DFRAG Invitational 2026 - |
VOID Autumn Cup 2026 - |
Logitech G Pro Series 2026 - |
MESA Pro Series: Fall 2026 - |
ESL Challenger League: Asia-Pacific Cup #2 season 52 2026 - |

















