ProfilIndtjening

ragga’s profil
- Indtjening
- $14 108
- Kills per runde
- 0.68
- Headshots
- 33%
- Runder
- 26 087
- Baner
- 1 027
- Kampe
- 452
Gennemsnit ragga’s statistik pr. runde
- Flash assists
- 0.03
- KAST
- 68.58
- Assists
- 0.18
- ADR
- 74.81
- Dødsfald
- 0.7
- Vurdering
- 0.97
ragga statistik i de seneste 10 kampe
| Kamp | K (HS) | A (F) | Dødsfald | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 2 | Total | 30 (12) | 13 (2) | 36 | -6 | 68.35% | 70.85 | -5 |
| Nuke | 16 (7) | 4 (1) | 15 | 1 | 66.7 | 68.4 | -3 | |
| Mirage | 14 (5) | 9 (1) | 21 | -7 | 70 | 73.3 | -2 | |
0 : 2 | Total | 22 (9) | 11 (0) | 30 | -8 | 65.05% | 59.5 | -2 |
| Ancient | 12 (6) | 6 (0) | 16 | -4 | 68.2 | 72 | -2 | |
| Anubis | 10 (3) | 5 (0) | 14 | -4 | 61.9 | 47 | 0 | |
2 : 1 | Total | 42 (23) | 17 (6) | 57 | -15 | 70.27% | 67.27 | -1 |
| Dust2 | 18 (8) | 8 (4) | 22 | -4 | 73.3 | 74.5 | -2 | |
| Mirage | 14 (8) | 3 (0) | 19 | -5 | 62.5 | 64.2 | 3 | |
| Inferno | 10 (7) | 6 (2) | 16 | -6 | 75 | 63.1 | -2 | |
1 : 0 | Total | 16 (10) | 4 (1) | 10 | 6 | 87.5% | 95.7 | 4 |
| Anubis | 16 (10) | 4 (1) | 10 | 6 | 87.5 | 95.7 | 4 | |
1 : 0 | Total | 6 (3) | 2 (0) | 12 | -6 | 46.7% | 49.3 | -4 |
| Nuke | 6 (3) | 2 (0) | 12 | -6 | 46.7 | 49.3 | -4 | |
1 : 0 | Total | 23 (12) | 6 (1) | 23 | 0 | 60% | 91.5 | -1 |
| Anubis | 23 (12) | 6 (1) | 23 | 0 | 60 | 91.5 | -1 | |
1 : 0 | Total | 11 (5) | 2 (0) | 14 | -3 | 64.7% | 78.9 | 2 |
| Inferno | 11 (5) | 2 (0) | 14 | -3 | 64.7 | 78.9 | 2 | |
0 : 1 | Total | 16 (8) | 8 (1) | 15 | 1 | 75% | 87.9 | -1 |
| Inferno | 16 (8) | 8 (1) | 15 | 1 | 75 | 87.9 | -1 | |
2 : 1 | Total | 52 (30) | 15 (0) | 64 | -12 | 64.3% | 73.4 | -11 |
| Anubis | 27 (12) | 7 (0) | 31 | -4 | 63.4 | 75 | -6 | |
| Mirage | 13 (8) | 5 (0) | 15 | -2 | 75 | 66.9 | -2 | |
| Dust2 | 12 (10) | 3 (0) | 18 | -6 | 54.5 | 78.3 | -3 | |
2 : 1 | Total | 36 (20) | 19 (4) | 43 | -7 | 67.6% | 61.77 | -3 |
| Anubis | 19 (10) | 4 (0) | 16 | 3 | 75 | 74.5 | 2 | |
| Dust2 | 8 (5) | 7 (3) | 13 | -5 | 61.1 | 54.4 | -2 | |
| Inferno | 9 (5) | 8 (1) | 14 | -5 | 66.7 | 56.4 | -3 |
Kampe
Onsdag 21 okt. 2026
Tirsdag 20 okt. 2026
Mandag 19 okt. 2026
Søndag 11 okt. 2026
Lørdag 10 okt. 2026
Lørdag 03 okt. 2026
Fredag 02 okt. 2026
Torsdag 01 okt. 2026
Turneringer
| Nuværende og kommende |
|---|
| Vi har ingen data på nuværende tidspunkt. |
| Resultater |
|---|
Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026 - |
DraculaN: Season 7 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier 2026 - |
FOX Legacy Cup: Season 1 2026 - |
Tipsport Cup: Open #2 2026 - |
















