
br0’s profil
- Indtjening
- $90 683
- Kills per runde
- 0.67
- Headshots
- 37%
- Runder
- 14 911
- Baner
- 600
- Kampe
- 287
Gennemsnit br0’s statistik pr. runde
- Flash assists
- 0.03
- KAST
- 72.47
- Assists
- 0.19
- ADR
- 75.15
- Dødsfald
- 0.66
- Vurdering
- 1.01
br0 statistik i de seneste 10 kampe
| Kamp | K (HS) | A (F) | Dødsfald | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | Total | 32 (22) | 7 (1) | 33 | -1 | 72.5% | 68.3 | 2 |
| Train | 16 (12) | 3 (0) | 17 | -1 | 66.7 | 73.8 | 0 | |
| Dust2 | 16 (10) | 4 (1) | 16 | 0 | 78.3 | 62.8 | 2 | |
0 : 1 | Total | 15 (9) | 11 (1) | 7 | 8 | 92.9% | 130.3 | 3 |
| Train | 15 (9) | 11 (1) | 7 | 8 | 92.9 | 130.3 | 3 | |
1 : 0 | Total | 12 (8) | 5 (0) | 11 | 1 | 77.8% | 75.7 | 1 |
| Dust2 | 12 (8) | 5 (0) | 11 | 1 | 77.8 | 75.7 | 1 | |
0 : 1 | Total | 22 (13) | 6 (0) | 13 | 9 | 78.9% | 113.2 | 1 |
| Mirage | 22 (13) | 6 (0) | 13 | 9 | 78.9 | 113.2 | 1 | |
1 : 0 | Total | 15 (10) | 8 (1) | 7 | 8 | 81.2% | 113.4 | -3 |
| Dust2 | 15 (10) | 8 (1) | 7 | 8 | 81.2 | 113.4 | -3 | |
0 : 1 | Total | 15 (11) | 4 (0) | 8 | 7 | 85.7% | 115.1 | 2 |
| Dust2 | 15 (11) | 4 (0) | 8 | 7 | 85.7 | 115.1 | 2 | |
0 : 1 | Total | 13 (8) | 8 (0) | 18 | -5 | 72.7% | 71.9 | 1 |
| Nuke | 13 (8) | 8 (0) | 18 | -5 | 72.7 | 71.9 | 1 | |
2 : 0 | Total | 27 (14) | 14 (0) | 39 | -12 | 73.95% | 68.75 | -7 |
| Dust2 | 12 (7) | 9 (0) | 19 | -7 | 78.3 | 61.6 | -1 | |
| Train | 15 (7) | 5 (0) | 20 | -5 | 69.6 | 75.9 | -6 | |
2 : 1 | Total | 43 (23) | 16 (0) | 49 | -6 | 74.07% | 69.73 | -7 |
| Anubis | 12 (8) | 2 (0) | 12 | 0 | 72.2 | 63.9 | -2 | |
| Nuke | 9 (2) | 2 (0) | 15 | -6 | 66.7 | 54 | -4 | |
| Mirage | 22 (13) | 12 (0) | 22 | 0 | 83.3 | 91.3 | -1 | |
2 : 0 | Total | 40 (19) | 10 (1) | 32 | 8 | 78.75% | 84 | 4 |
| Nuke | 18 (7) | 5 (1) | 18 | 0 | 79.2 | 73.7 | 1 | |
| Dust2 | 22 (12) | 5 (0) | 14 | 8 | 78.3 | 94.3 | 3 |
Kampe
Onsdag 02 sep. 2026
Fredag 24 jul. 2026
Tirsdag 21 jul. 2026
Lørdag 18 jul. 2026
Lørdag 30 maj 2026
Fredag 29 maj 2026
Torsdag 28 maj 2026

Betclic Apogee Esports
1 : 2

Eternal Fire

BC Game Masters: Europe Series #2 season 2 2026
Onsdag 27 maj 2026
Lørdag 23 maj 2026
Torsdag 21 maj 2026
Turneringer
| Nuværende og kommende |
|---|
| Vi har ingen data på nuværende tidspunkt. |
| Resultater |
|---|
European Pro League: Series 8 2026 - |
CCT Europe: Series #2 2026 - |
BC Game Masters: Europe Series #2 season 2 2026 - |
NODWIN Clutch Series: Season 8 2026 - |
Stake Ranked Episode 2: Closed Qualifier 2026 - |

















