ProfilIndtjening

Marro’s profil
- Indtjening
- $1 300
- Kills per runde
- 0.66
- Headshots
- 29%
- Runder
- 1 584
- Baner
- 65
- Kampe
- 33
Gennemsnit Marro’s statistik pr. runde
- Flash assists
- 0.06
- KAST
- 69.71
- Assists
- 0.2
- ADR
- 71.96
- Dødsfald
- 0.7
- Vurdering
- N/A
Marro statistik i de seneste 10 kampe
| Kamp | K (HS) | A (F) | Dødsfald | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Total | 49 (22) | 17 (4) | 41 | 8 | 80.03% | 85.47 | 4 |
| Ancient | 21 (8) | 6 (1) | 15 | 6 | 76.2 | 104.7 | 2 | |
| Mirage | 15 (10) | 6 (0) | 9 | 6 | 88.9 | 88.3 | 0 | |
| Anubis | 13 (4) | 5 (3) | 17 | -4 | 75 | 63.4 | 2 | |
2 : 1 | Total | 41 (20) | 23 (3) | 49 | -8 | 76.67% | 76.3 | 0 |
| Ancient | 22 (7) | 15 (3) | 23 | -1 | 80 | 83.5 | 3 | |
| Nuke | 11 (7) | 5 (0) | 11 | 0 | 81.2 | 82.9 | -2 | |
| Anubis | 8 (6) | 3 (0) | 15 | -7 | 68.8 | 62.5 | -1 | |
1 : 0 | Total | 11 (6) | 5 (0) | 16 | -5 | 61.9% | 69.8 | -2 |
| Vertigo | 11 (6) | 5 (0) | 16 | -5 | 61.9 | 69.8 | -2 | |
1 : 0 | Total | 6 (3) | 7 (1) | 9 | -3 | 88.9% | 38.7 | -3 |
| Nuke | 6 (3) | 7 (1) | 9 | -3 | 88.9 | 38.7 | -3 | |
1 : 0 | Total | 14 (9) | 3 (1) | 14 | 0 | 57.9% | 84.2 | -2 |
| Nuke | 14 (9) | 3 (1) | 14 | 0 | 57.9 | 84.2 | -2 | |
2 : 1 | Total | 44 (17) | 17 (5) | 44 | 0 | 68.5% | 85.73 | 0 |
| Mirage | 28 (11) | 10 (3) | 11 | 17 | 95.2 | 136.2 | 4 | |
| Overpass | 4 (3) | 2 (1) | 16 | -12 | 47.1 | 44.9 | -2 | |
| Ancient | 12 (3) | 5 (1) | 17 | -5 | 63.2 | 76.1 | -2 | |
1 : 0 | Total | 9 (3) | 8 (3) | 19 | -10 | 61.9% | 59.8 | -3 |
| Overpass | 9 (3) | 8 (3) | 19 | -10 | 61.9 | 59.8 | -3 | |
2 : 1 | Total | 41 (17) | 8 (3) | 48 | -7 | 68.07% | 60.07 | 0 |
| Inferno | 14 (5) | 1 (0) | 15 | -1 | 65 | 70.7 | 1 | |
| Nuke | 13 (7) | 3 (1) | 15 | -2 | 69.6 | 54.5 | -1 | |
| Vertigo | 14 (5) | 4 (2) | 18 | -4 | 69.6 | 55 | 0 | |
2 : 1 | Total | 58 (25) | 15 (1) | 59 | -1 | 70.07% | 83.5 | 3 |
| Inferno | 20 (10) | 0 (0) | 18 | 2 | 70.8 | 85.4 | 2 | |
| Nuke | 15 (7) | 8 (0) | 17 | -2 | 70.4 | 69.9 | 0 | |
| Anubis | 23 (8) | 7 (1) | 24 | -1 | 69 | 95.2 | 1 | |
2 : 1 | Total | 60 (22) | 19 (4) | 55 | 5 | 70.7% | 82.4 | 6 |
| Anubis | 25 (6) | 8 (2) | 16 | 9 | 82.1 | 97.4 | 5 | |
| Ancient | 20 (12) | 6 (1) | 20 | 0 | 63.3 | 83.6 | 4 | |
| Nuke | 15 (4) | 5 (1) | 19 | -4 | 66.7 | 66.2 | -3 |
Kampe
Lørdag 10 okt. 2026
Fredag 25 sep. 2026

Iowa Stormboar
2 : 0

Club 333

ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026
Torsdag 24 sep. 2026
Onsdag 23 sep. 2026
Lørdag 13 jun. 2026
Fredag 12 jun. 2026
Mandag 06 apr. 2026
Søndag 05 apr. 2026
Lørdag 04 apr. 2026
Fredag 03 apr. 2026
Turneringer
| Nuværende og kommende |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #3 season 52 2026 - |
| Resultater |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026 - |
NSTLGA League: Season 1 2026 - |
ESL Challenger League: North America Cup #3 2026 - |















