Профіль

N2o’s профіль
- Вбивств за раунд
- 0.71
- Хедшоти
- 36%
- Раунди
- 2 428
- Карти
- 115
- Матчі
- 67
Середня статистика N2o за раунд
- Флеш-Асисти
- 0.05
- KAST
- 65.64
- Асисти
- 0.23
- ADR
- 77.85
- Смертей
- 0.77
- Рейтинг
- N/A
Статистика N2o в останніх 10 матчах
| Матч | K (HS) | A (F) | Смертей | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 1 | Всього | 30 (15) | 6 (1) | 26 | 4 | 67.6% | 90 | 2 |
| Inferno | 30 (15) | 6 (1) | 26 | 4 | 67.6 | 90 | 2 | |
1 : 0 | Всього | 14 (5) | 6 (1) | 16 | -2 | 70% | 80.5 | 2 |
| Dust2 | 14 (5) | 6 (1) | 16 | -2 | 70 | 80.5 | 2 | |
0 : 1 | Всього | 21 (9) | 5 (0) | 18 | 3 | 66.7% | 98.8 | 0 |
| Dust2 | 21 (9) | 5 (0) | 18 | 3 | 66.7 | 98.8 | 0 | |
1 : 0 | Всього | 20 (4) | 8 (1) | 21 | -1 | 64.3% | 82.3 | 0 |
| Nuke | 20 (4) | 8 (1) | 21 | -1 | 64.3 | 82.3 | 0 | |
0 : 1 | Всього | 4 (2) | 2 (0) | 13 | -9 | 50% | 37.9 | -4 |
| Train | 4 (2) | 2 (0) | 13 | -9 | 50 | 37.9 | -4 | |
1 : 0 | Всього | 10 (4) | 6 (0) | 17 | -7 | 61.1% | 80.4 | -1 |
| Dust2 | 10 (4) | 6 (0) | 17 | -7 | 61.1 | 80.4 | -1 | |
0 : 1 | Всього | 10 (5) | 4 (1) | 7 | 3 | 80% | 59.5 | 0 |
| Mirage | 10 (5) | 4 (1) | 7 | 3 | 80 | 59.5 | 0 | |
1 : 0 | Всього | 11 (6) | 9 (1) | 15 | -4 | 80% | 69.8 | -2 |
| Ancient | 11 (6) | 9 (1) | 15 | -4 | 80 | 69.8 | -2 | |
2 : 0 | Всього | 28 (16) | 11 (5) | 28 | 0 | 70.9% | 76.85 | 2 |
| Dust2 | 20 (9) | 5 (1) | 13 | 7 | 69.6 | 100 | 0 | |
| Ancient | 8 (7) | 6 (4) | 15 | -7 | 72.2 | 53.7 | 2 | |
1 : 0 | Всього | 15 (9) | 6 (0) | 16 | -1 | 81% | 78.6 | 2 |
| Ancient | 15 (9) | 6 (0) | 16 | -1 | 81 | 78.6 | 2 |
Матчі
Субота 10 жовт. 2026
Пʼятниця 25 вер. 2026

Iowa Stormboar
2 : 0

Club 333

ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026
Середа 23 вер. 2026
Субота 13 черв. 2026
Пʼятниця 12 черв. 2026
Понеділок 06 квіт. 2026
Неділя 05 квіт. 2026
Субота 04 квіт. 2026
Пʼятниця 03 квіт. 2026
Турніри
| Поточні та найближчі |
|---|
| Наразі ми не маємо жодних даних. |







