ProfilCâștiguri

scolleN’s profil
- Câștiguri
- $70
- Omoruri pe rundă
- 0.57
- Headshots
- 33%
- Runde
- 726
- Hărți
- 31
- Meciuri
- 17
Media: Statisticile jucătorului pe rundă
- Asistări Rapide
- 0.07
- KAST
- 66.18
- Asistări
- 0.23
- ADR
- 64.38
- Decese
- 0.7
- Rating
- N/A
Statisticile scolleN în ultimele 10 meciuri
| Meci | K (HS) | A (F) | Decese | Diferența KD | KAST | ADR | Diferență FK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Total | 51 (28) | 18 (2) | 49 | 2 | 71.17% | 74.27 | 4 |
| Dust2 | 16 (9) | 10 (2) | 13 | 3 | 83.3 | 70.8 | 1 | |
| Vertigo | 12 (10) | 1 (0) | 13 | -1 | 58.8 | 80.6 | 4 | |
| Mirage | 23 (9) | 7 (0) | 23 | 0 | 71.4 | 71.4 | -1 | |
1 : 0 | Total | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7% | 63.2 | 2 |
| Dust2 | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7 | 63.2 | 2 | |
0 : 1 | Total | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2% | 44.4 | -1 |
| Vertigo | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2 | 44.4 | -1 | |
0 : 1 | Total | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4% | 62 | 0 |
| Dust2 | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4 | 62 | 0 | |
0 : 1 | Total | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9% | 55.9 | -2 |
| Inferno | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9 | 55.9 | -2 | |
0 : 1 | Total | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6% | 78.7 | 1 |
| Inferno | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6 | 78.7 | 1 | |
0 : 1 | Total | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2% | 34.3 | 0 |
| Mirage | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2 | 34.3 | 0 | |
1 : 0 | Total | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5% | 59.6 | -1 |
| Mirage | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5 | 59.6 | -1 | |
0 : 2 | Total | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4% | 55.3 | 1 |
| Mirage | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4 | 55.3 | 1 | |
0 : 3 | Total | 22 (11) | 8 (2) | 43 | -21 | 57.73% | 40.93 | -8 |
| Mirage | 7 (4) | 2 (0) | 13 | -6 | 57.1 | 53.2 | -2 | |
| Inferno | 8 (4) | 3 (0) | 16 | -8 | 63.2 | 37.8 | -3 | |
| Overpass | 7 (3) | 3 (2) | 14 | -7 | 52.9 | 31.8 | -3 |
Meciuri
Miercuri 14 oct. 2026
Marți 13 oct. 2026
Duminică 11 oct. 2026
Vineri 09 oct. 2026
Miercuri 07 oct. 2026
Sâmbătă 03 oct. 2026
Vineri 02 oct. 2026
Joi 01 oct. 2026
Marți 29 sept. 2026
Luni 28 sept. 2026
Turnee
| Prezent și viitor |
|---|
CyberClash: Closed Qualifier season 2 2026 - |
| Rezultate |
|---|
CCT Europe: Series #10 2026 - |
United21: Season 56 2026 - |
Exort Fiesta: Season 2 2026 - |
CCT Europe: Series #8 2026 - |
Monsters Reloaded 2026 - |


















