
chshekin’s profil
- Câștiguri
- $3 450
- Omoruri pe rundă
- 0.63
- Headshots
- 31%
- Runde
- 9 530
- Hărți
- 398
- Meciuri
- 221
Media: Statisticile jucătorului pe rundă
- Asistări Rapide
- 0.03
- KAST
- 67.76
- Asistări
- 0.16
- ADR
- 68.93
- Decese
- 0.69
- Rating
- 0.93
Statisticile chshekin în ultimele 10 meciuri
| Meci | K (HS) | A (F) | Decese | Diferența KD | KAST | ADR | Diferență FK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 1 | Total | 9 (5) | 5 (0) | 14 | -5 | 82.4% | 64.1 | 0 |
| Ancient | 9 (5) | 5 (0) | 14 | -5 | 82.4 | 64.1 | 0 | |
1 : 0 | Total | 12 (7) | 3 (0) | 16 | -4 | 66.7% | 71.3 | 2 |
| Nuke | 12 (7) | 3 (0) | 16 | -4 | 66.7 | 71.3 | 2 | |
2 : 0 | Total | 21 (12) | 4 (0) | 28 | -7 | 55.6% | 68.45 | -1 |
| Nuke | 10 (7) | 2 (0) | 16 | -6 | 55 | 58.1 | 0 | |
| Dust2 | 11 (5) | 2 (0) | 12 | -1 | 56.2 | 78.8 | -1 | |
1 : 2 | Total | 56 (22) | 13 (2) | 52 | 4 | 72.27% | 72.57 | -8 |
| Mirage | 27 (13) | 8 (1) | 26 | 1 | 71.4 | 77 | -1 | |
| Train | 11 (2) | 3 (0) | 12 | -1 | 72.7 | 57.5 | -4 | |
| Nuke | 18 (7) | 2 (1) | 14 | 4 | 72.7 | 83.2 | -3 | |
2 : 0 | Total | 29 (13) | 6 (0) | 19 | 10 | 83.1% | 113.7 | 2 |
| Ancient | 11 (4) | 1 (0) | 9 | 2 | 73.3 | 79 | -1 | |
| Mirage | 18 (9) | 5 (0) | 10 | 8 | 92.9 | 148.4 | 3 | |
2 : 0 | Total | 32 (12) | 8 (2) | 37 | -5 | 52.1% | 66.2 | -3 |
| Nuke | 5 (1) | 2 (0) | 15 | -10 | 37.5 | 60.4 | -4 | |
| Train | 27 (11) | 6 (2) | 22 | 5 | 66.7 | 72 | 1 | |
0 : 1 | Total | 8 (4) | 1 (0) | 17 | -9 | 50% | 53.4 | 0 |
| Ancient | 8 (4) | 1 (0) | 17 | -9 | 50 | 53.4 | 0 | |
0 : 1 | Total | 12 (7) | 4 (1) | 12 | 0 | 68.2% | 64.2 | -1 |
| Nuke | 12 (7) | 4 (1) | 12 | 0 | 68.2 | 64.2 | -1 | |
1 : 0 | Total | 13 (6) | 3 (0) | 16 | -3 | 63.6% | 54.2 | -1 |
| Mirage | 13 (6) | 3 (0) | 16 | -3 | 63.6 | 54.2 | -1 | |
0 : 1 | Total | 10 (6) | 0 (0) | 14 | -4 | 44.4% | 66.3 | -2 |
| Nuke | 10 (6) | 0 (0) | 14 | -4 | 44.4 | 66.3 | -2 |
Meciuri
Sâmbătă 31 oct. 2026
Vineri 30 oct. 2026
Joi 29 oct. 2026
Joi 22 oct. 2026
Luni 19 oct. 2026
Vineri 16 oct. 2026
Marți 13 oct. 2026
Duminică 11 oct. 2026

Procyon Gaming
0 : 2

BORRACHEIROS

ESL Challenger League: South America Cup #3 season 52 2026
Sâmbătă 10 oct. 2026
Isurus
0 : 2

Procyon Gaming

ESL Challenger League: South America Cup #3 season 52 2026
Turnee
| Prezent și viitor |
|---|
| Nu avem date în acest moment. |
| Rezultate |
|---|
FiReSPORTS: Last Chance 2026 - |
CCT South America: Series 7 2026 - |
ESL Challenger League: South America Cup #3 season 52 2026 - |
ESL Challenger League: South America Cup #2 season 52 2026 - |
CCT South America: Series 6 2026 - |













