ProfilCâștiguri

Gafolo’s profil
- Câștiguri
- $17 306
- Omoruri pe rundă
- 0.67
- Headshots
- 22%
- Runde
- 19 987
- Hărți
- 826
- Meciuri
- 425
Media: Statisticile jucătorului pe rundă
- Asistări Rapide
- 0.07
- KAST
- 72.31
- Asistări
- 0.2
- ADR
- 69.94
- Decese
- 0.62
- Rating
- 1.01
Statisticile Gafolo în ultimele 10 meciuri
| Meci | K (HS) | A (F) | Decese | Diferența KD | KAST | ADR | Diferență FK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Total | 46 (22) | 14 (4) | 33 | 13 | 75.4% | 81.73 | 3 |
| Mirage | 6 (2) | 3 (1) | 13 | -7 | 50 | 50.7 | -1 | |
| Nuke | 19 (12) | 4 (2) | 15 | 4 | 81.8 | 82.9 | 1 | |
| Anubis | 21 (8) | 7 (1) | 5 | 16 | 94.4 | 111.6 | 3 | |
1 : 0 | Total | 8 (3) | 2 (0) | 9 | -1 | 72.2% | 41.6 | -1 |
| Nuke | 8 (3) | 2 (0) | 9 | -1 | 72.2 | 41.6 | -1 | |
1 : 0 | Total | 13 (6) | 4 (1) | 18 | -5 | 68.2% | 66.2 | 0 |
| Train | 13 (6) | 4 (1) | 18 | -5 | 68.2 | 66.2 | 0 | |
0 : 1 | Total | 13 (3) | 7 (0) | 12 | 1 | 78.9% | 87.2 | -1 |
| Nuke | 13 (3) | 7 (0) | 12 | 1 | 78.9 | 87.2 | -1 | |
1 : 0 | Total | 14 (7) | 10 (4) | 10 | 4 | 81% | 80.2 | -1 |
| Train | 14 (7) | 10 (4) | 10 | 4 | 81 | 80.2 | -1 | |
0 : 1 | Total | 11 (5) | 5 (1) | 17 | -6 | 52.6% | 66.8 | -2 |
| Ancient | 11 (5) | 5 (1) | 17 | -6 | 52.6 | 66.8 | -2 | |
1 : 0 | Total | 11 (6) | 6 (0) | 18 | -7 | 58.3% | 71.8 | -2 |
| Mirage | 11 (6) | 6 (0) | 18 | -7 | 58.3 | 71.8 | -2 | |
0 : 2 | Total | 30 (18) | 13 (0) | 30 | 0 | 73.45% | 74.05 | 3 |
| Ancient | 15 (10) | 2 (0) | 14 | 1 | 69.6 | 61.9 | -1 | |
| Inferno | 15 (8) | 11 (0) | 16 | -1 | 77.3 | 86.2 | 4 | |
1 : 2 | Total | 35 (18) | 26 (4) | 35 | 0 | 78.8% | 66.17 | -3 |
| Anubis | 11 (4) | 6 (0) | 14 | -3 | 73.9 | 66 | -3 | |
| Mirage | 16 (8) | 9 (1) | 13 | 3 | 79.2 | 65.5 | 2 | |
| Inferno | 8 (6) | 11 (3) | 8 | 0 | 83.3 | 67 | -2 | |
0 : 2 | Total | 20 (11) | 13 (2) | 13 | 7 | 89.5% | 81.75 | 3 |
| Inferno | 14 (8) | 8 (2) | 7 | 7 | 86.7 | 99.5 | 2 | |
| Anubis | 6 (3) | 5 (0) | 6 | 0 | 92.3 | 64 | 1 |
Meciuri
Duminică 01 nov. 2026
Sâmbătă 31 oct. 2026
Joi 29 oct. 2026
Marți 27 oct. 2026
Luni 26 oct. 2026
Duminică 25 oct. 2026
Sâmbătă 24 oct. 2026
Luni 12 oct. 2026
Duminică 11 oct. 2026
Turnee
| Prezent și viitor |
|---|
| Nu avem date în acest moment. |
| Rezultate |
|---|
PGL Masters: Bucharest 2026 - |
FRAG: University 2026 - |
iBUYPOWER Masters: FML 2026 - |
















