Xant3r’s profil
- Zarobki
- $1 700
- Zabójstwa na rundę
- 0.68
- Strzał w głowę
- 38%
- Rundy
- 10 746
- Mapy
- 464
- Mecze
- 205
Średnie Xant3r’s statystyki na rundę
- Asysty Błyskawiczne
- 0.04
- KAST
- 71.37
- Asysty
- 0.23
- ADR
- 77.68
- Śmierci
- 0.69
- Rating
- 0.97
Statystyki Xant3r w ostatnich 10 meczach
| Mecz | K (HS) | A (F) | Śmierci | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | Całkowity | 40 (20) | 11 (3) | 34 | 6 | 77.35% | 86.75 | 1 |
| Dust2 | 15 (4) | 5 (1) | 14 | 1 | 85.7 | 72.8 | -1 | |
| Mirage | 25 (16) | 6 (2) | 20 | 5 | 69 | 100.7 | 2 | |
1 : 0 | Całkowity | 14 (8) | 10 (3) | 8 | 6 | 88.2% | 100.4 | -1 |
| Ancient | 14 (8) | 10 (3) | 8 | 6 | 88.2 | 100.4 | -1 | |
0 : 1 | Całkowity | 18 (7) | 4 (1) | 13 | 5 | 80% | 84.7 | 0 |
| Mirage | 18 (7) | 4 (1) | 13 | 5 | 80 | 84.7 | 0 | |
0 : 1 | Całkowity | 16 (10) | 8 (1) | 8 | 8 | 94.1% | 121.4 | 1 |
| Ancient | 16 (10) | 8 (1) | 8 | 8 | 94.1 | 121.4 | 1 | |
0 : 1 | Całkowity | 11 (4) | 6 (1) | 5 | 6 | 84.6% | 81 | 3 |
| Train | 11 (4) | 6 (1) | 5 | 6 | 84.6 | 81 | 3 | |
0 : 1 | Całkowity | 9 (8) | 6 (1) | 18 | -9 | 45.8% | 58.2 | -3 |
| Dust2 | 9 (8) | 6 (1) | 18 | -9 | 45.8 | 58.2 | -3 | |
0 : 1 | Całkowity | 15 (8) | 4 (0) | 7 | 8 | 87.5% | 102.3 | 1 |
| Mirage | 15 (8) | 4 (0) | 7 | 8 | 87.5 | 102.3 | 1 | |
1 : 0 | Całkowity | 11 (6) | 2 (0) | 18 | -7 | 47.4% | 54.8 | 1 |
| Anubis | 11 (6) | 2 (0) | 18 | -7 | 47.4 | 54.8 | 1 | |
2 : 0 | Całkowity | 20 (12) | 4 (0) | 29 | -9 | 70.2% | 58.85 | -4 |
| Anubis | 7 (3) | 3 (0) | 13 | -6 | 83.3 | 47.7 | -2 | |
| Ancient | 13 (9) | 1 (0) | 16 | -3 | 57.1 | 70 | -2 | |
2 : 0 | Całkowity | 36 (21) | 18 (7) | 30 | 6 | 74.4% | 82.95 | 2 |
| Ancient | 15 (9) | 11 (6) | 12 | 3 | 69.6 | 73.3 | 3 | |
| Mirage | 21 (12) | 7 (1) | 18 | 3 | 79.2 | 92.6 | -1 |
Mecze
Sobota 31 paź 2026
Piątek 30 paź 2026
Czwartek 29 paź 2026
Środa 28 paź 2026
Wtorek 27 paź 2026
Poniedziałek 26 paź 2026
Niedziela 25 paź 2026
Sobota 24 paź 2026
Sobota 10 paź 2026
Piątek 09 paź 2026
Turnieje
| Obecny i nadchodzący |
|---|
| W tej chwili nie mamy żadnych danych. |
| Wyniki |
|---|
PGL Masters: Bucharest 2026 - |
Stake Ranked: Episode 4 2026 - |
CCT Europe: Series #10 2026 - |
CCT Europe: Series #9 2026 - |
CIS LAN Championship: Season 7 2026 - |



















