- Profilerr
- CS2
- Pro Spelers
- scolleN
ProfielInkomsten

scolleN’s profiel
- Inkomsten
- $70
- Kills per ronde
- 0.57
- Headshots
- 33%
- Rondes
- 726
- Kaarten
- 31
- Wedstrijden
- 17
Gemiddelde scolleN’s statistieken per ronde
- Flash assists
- 0.07
- KAST
- 66.18
- Assists
- 0.23
- ADR
- 64.38
- Sterfgevallen
- 0.7
- Beoordeling
- N/B
scolleN statistieken in de laatste tien wedstrijden
| Wedstrijd | K (HS) | A (F) | Sterfgevallen | KD Verschil | KAST | ADR | FK Verschil | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Totaal | 51 (28) | 18 (2) | 49 | 2 | 71.17% | 74.27 | 4 |
| Dust2 | 16 (9) | 10 (2) | 13 | 3 | 83.3 | 70.8 | 1 | |
| Vertigo | 12 (10) | 1 (0) | 13 | -1 | 58.8 | 80.6 | 4 | |
| Mirage | 23 (9) | 7 (0) | 23 | 0 | 71.4 | 71.4 | -1 | |
1 : 0 | Totaal | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7% | 63.2 | 2 |
| Dust2 | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7 | 63.2 | 2 | |
0 : 1 | Totaal | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2% | 44.4 | -1 |
| Vertigo | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2 | 44.4 | -1 | |
0 : 1 | Totaal | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4% | 62 | 0 |
| Dust2 | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4 | 62 | 0 | |
0 : 1 | Totaal | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9% | 55.9 | -2 |
| Inferno | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9 | 55.9 | -2 | |
0 : 1 | Totaal | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6% | 78.7 | 1 |
| Inferno | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6 | 78.7 | 1 | |
0 : 1 | Totaal | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2% | 34.3 | 0 |
| Mirage | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2 | 34.3 | 0 | |
1 : 0 | Totaal | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5% | 59.6 | -1 |
| Mirage | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5 | 59.6 | -1 | |
0 : 2 | Totaal | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4% | 55.3 | 1 |
| Mirage | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4 | 55.3 | 1 | |
0 : 3 | Totaal | 22 (11) | 8 (2) | 43 | -21 | 57.73% | 40.93 | -8 |
| Mirage | 7 (4) | 2 (0) | 13 | -6 | 57.1 | 53.2 | -2 | |
| Inferno | 8 (4) | 3 (0) | 16 | -8 | 63.2 | 37.8 | -3 | |
| Overpass | 7 (3) | 3 (2) | 14 | -7 | 52.9 | 31.8 | -3 |
Wedstrijden
Zaterdag 17 okt 2026
Donderdag 15 okt 2026
Woensdag 14 okt 2026
Dinsdag 13 okt 2026
Zondag 11 okt 2026
Vrijdag 09 okt 2026
Woensdag 07 okt 2026
Dinsdag 06 okt 2026
Maandag 05 okt 2026
Toernooien
| Huidig en aankomend |
|---|
CyberClash: Closed Qualifier season 2 2026 - |
| Resultaten |
|---|
CCT Europe: Series #10 2026 - |
United21: Season 56 2026 - |
Exort Fiesta: Season 2 2026 - |
CCT Europe: Series #8 2026 - |
Monsters Reloaded 2026 - |

















