- Profilerr
- CS2
- Pro Spelers
- rdnzao
ProfielInkomsten

rdnzao’s profiel
- Inkomsten
- $10 342
- Kills per ronde
- 0.69
- Headshots
- 36%
- Rondes
- 14 980
- Kaarten
- 645
- Wedstrijden
- 329
Gemiddelde rdnzao’s statistieken per ronde
- Flash assists
- 0.03
- KAST
- 74.52
- Assists
- 0.21
- ADR
- 75.48
- Sterfgevallen
- 0.65
- Beoordeling
- 1.03
rdnzao statistieken in de laatste tien wedstrijden
| Wedstrijd | K (HS) | A (F) | Sterfgevallen | KD Verschil | KAST | ADR | FK Verschil | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Totaal | 44 (24) | 16 (1) | 38 | 6 | 79.73% | 93.6 | 5 |
| Mirage | 11 (6) | 3 (0) | 16 | -5 | 75 | 91.2 | 1 | |
| Nuke | 22 (11) | 5 (0) | 13 | 9 | 86.4 | 107.7 | 3 | |
| Anubis | 11 (7) | 8 (1) | 9 | 2 | 77.8 | 81.9 | 1 | |
1 : 0 | Totaal | 14 (8) | 4 (0) | 11 | 3 | 94.4% | 79.4 | 1 |
| Nuke | 14 (8) | 4 (0) | 11 | 3 | 94.4 | 79.4 | 1 | |
1 : 0 | Totaal | 16 (7) | 6 (2) | 16 | 0 | 68.2% | 85.5 | -1 |
| Train | 16 (7) | 6 (2) | 16 | 0 | 68.2 | 85.5 | -1 | |
0 : 1 | Totaal | 12 (4) | 4 (0) | 13 | -1 | 68.4% | 65.1 | -2 |
| Nuke | 12 (4) | 4 (0) | 13 | -1 | 68.4 | 65.1 | -2 | |
1 : 0 | Totaal | 16 (9) | 6 (0) | 12 | 4 | 81% | 80.4 | -2 |
| Train | 16 (9) | 6 (0) | 12 | 4 | 81 | 80.4 | -2 | |
0 : 1 | Totaal | 8 (3) | 5 (0) | 15 | -7 | 73.7% | 62.6 | 2 |
| Ancient | 8 (3) | 5 (0) | 15 | -7 | 73.7 | 62.6 | 2 | |
1 : 0 | Totaal | 16 (10) | 5 (0) | 20 | -4 | 66.7% | 83.9 | -1 |
| Mirage | 16 (10) | 5 (0) | 20 | -4 | 66.7 | 83.9 | -1 | |
0 : 2 | Totaal | 32 (13) | 15 (3) | 29 | 3 | 75.6% | 67.25 | 5 |
| Ancient | 19 (10) | 8 (0) | 16 | 3 | 73.9 | 96 | 4 | |
| Inferno | 13 (3) | 7 (3) | 13 | 0 | 77.3 | 38.5 | 1 | |
1 : 2 | Totaal | 38 (28) | 20 (4) | 44 | -6 | 77.83% | 62.77 | -1 |
| Anubis | 6 (4) | 7 (0) | 18 | -12 | 69.6 | 41.9 | -3 | |
| Mirage | 18 (14) | 9 (3) | 16 | 2 | 75 | 70.5 | 2 | |
| Inferno | 14 (10) | 4 (1) | 10 | 4 | 88.9 | 75.9 | 0 | |
0 : 2 | Totaal | 31 (17) | 13 (4) | 15 | 16 | 92.8% | 118.2 | 4 |
| Inferno | 14 (8) | 7 (1) | 9 | 5 | 93.3 | 109.9 | -1 | |
| Anubis | 17 (9) | 6 (3) | 6 | 11 | 92.3 | 126.5 | 5 |
Wedstrijden
Zondag 01 nov 2026
Zaterdag 31 okt 2026
Donderdag 29 okt 2026
Dinsdag 27 okt 2026
Maandag 26 okt 2026
Zondag 25 okt 2026
Zaterdag 24 okt 2026
Maandag 12 okt 2026
Zondag 11 okt 2026
Toernooien
| Huidig en aankomend |
|---|
| We hebben op dit moment geen gegevens. |
| Resultaten |
|---|
PGL Masters: Bucharest 2026 - |
FRAG: University 2026 - |
iBUYPOWER Masters: FML 2026 - |
















