
gr1ks’s profiel
- Kills per ronde
- 0.77
- Headshots
- 27%
- Rondes
- 8 562
- Kaarten
- 388
- Wedstrijden
- 156
Gemiddelde gr1ks’s statistieken per ronde
- Flash assists
- 0.06
- KAST
- 74.1
- Assists
- 0.2
- ADR
- 78.29
- Sterfgevallen
- 0.6
- Beoordeling
- 1.16
gr1ks statistieken in de laatste tien wedstrijden
| Wedstrijd | K (HS) | A (F) | Sterfgevallen | KD Verschil | KAST | ADR | FK Verschil | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Totaal | 47 (13) | 17 (1) | 38 | 9 | 79.6% | 69.9 | 7 |
| Nuke | 11 (5) | 3 (1) | 6 | 5 | 88.2 | 60.8 | 3 | |
| Anubis | 22 (3) | 8 (0) | 19 | 3 | 76.7 | 83.8 | 3 | |
| Mirage | 14 (5) | 6 (0) | 13 | 1 | 73.9 | 65.1 | 1 | |
1 : 2 | Totaal | 33 (11) | 14 (10) | 37 | -4 | 60.6% | 57.37 | 3 |
| Anubis | 16 (6) | 6 (4) | 11 | 5 | 72.7 | 73.9 | 1 | |
| Train | 12 (5) | 2 (1) | 11 | 1 | 64.7 | 70.4 | 2 | |
| Inferno | 5 (0) | 6 (5) | 15 | -10 | 44.4 | 27.8 | 0 | |
1 : 3 | Totaal | 87 (25) | 22 (6) | 45 | 42 | 80.18% | 101.93 | 11 |
| Anubis | 17 (2) | 7 (1) | 5 | 12 | 80 | 123.9 | 0 | |
| Mirage | 22 (8) | 4 (0) | 13 | 9 | 78.3 | 97.4 | 5 | |
| Ancient | 27 (7) | 8 (5) | 16 | 11 | 86.2 | 81.8 | 3 | |
| Nuke | 21 (8) | 3 (0) | 11 | 10 | 76.2 | 104.6 | 3 | |
2 : 0 | Totaal | 46 (12) | 12 (6) | 29 | 17 | 78.6% | 81.35 | 0 |
| Mirage | 33 (9) | 5 (3) | 18 | 15 | 83.3 | 97.7 | 2 | |
| Nuke | 13 (3) | 7 (3) | 11 | 2 | 73.9 | 65 | -2 | |
2 : 1 | Totaal | 55 (11) | 14 (5) | 54 | 1 | 72.27% | 65.67 | 1 |
| Inferno | 8 (5) | 1 (0) | 13 | -5 | 70.6 | 54.2 | 1 | |
| Ancient | 9 (1) | 5 (3) | 10 | -1 | 70 | 50.2 | -1 | |
| Train | 38 (5) | 8 (2) | 31 | 7 | 76.2 | 92.6 | 1 | |
1 : 2 | Totaal | 59 (21) | 16 (10) | 41 | 18 | 76.37% | 94.93 | 12 |
| Mirage | 21 (8) | 5 (3) | 13 | 8 | 68.2 | 97.7 | 5 | |
| Nuke | 19 (6) | 4 (1) | 15 | 4 | 78.3 | 86.8 | 4 | |
| Inferno | 19 (7) | 7 (6) | 13 | 6 | 82.6 | 100.3 | 3 | |
2 : 1 | Totaal | 35 (10) | 20 (9) | 43 | -8 | 65.1% | 68.93 | 1 |
| Ancient | 8 (3) | 5 (1) | 16 | -8 | 63.6 | 59 | 0 | |
| Train | 12 (4) | 8 (5) | 11 | 1 | 65 | 74.4 | 0 | |
| Mirage | 15 (3) | 7 (3) | 16 | -1 | 66.7 | 73.4 | 1 | |
2 : 1 | Totaal | 67 (30) | 16 (2) | 45 | 22 | 80.33% | 95.5 | 4 |
| Inferno | 22 (13) | 10 (2) | 13 | 9 | 82.6 | 113.1 | 2 | |
| Ancient | 13 (5) | 3 (0) | 13 | 0 | 72.2 | 72.3 | 0 | |
| Nuke | 32 (12) | 3 (0) | 19 | 13 | 86.2 | 101.1 | 2 | |
0 : 2 | Totaal | 26 (8) | 5 (0) | 14 | 12 | 84.55% | 75.5 | 8 |
| Anubis | 11 (6) | 3 (0) | 4 | 7 | 92.9 | 69.9 | 1 | |
| Mirage | 15 (2) | 2 (0) | 10 | 5 | 76.2 | 81.1 | 7 | |
3 : 1 | Totaal | 54 (25) | 8 (4) | 53 | 1 | 68.18% | 62.25 | 6 |
| Mirage | 12 (7) | 0 (0) | 13 | -1 | 52.9 | 52.8 | 2 | |
| Anubis | 15 (7) | 2 (2) | 12 | 3 | 78.9 | 62.8 | 3 | |
| Ancient | 15 (5) | 3 (1) | 10 | 5 | 81.8 | 75.5 | 2 | |
| Nuke | 12 (6) | 3 (1) | 18 | -6 | 59.1 | 57.9 | -1 |
Wedstrijden
Donderdag 29 okt 2026
Woensdag 28 okt 2026
Dinsdag 27 okt 2026
Donderdag 22 okt 2026
Woensdag 21 okt 2026
Dinsdag 20 okt 2026
Maandag 19 okt 2026
Zaterdag 03 okt 2026
Vrijdag 02 okt 2026
Donderdag 01 okt 2026
Toernooien
| Huidig en aankomend |
|---|
| We hebben op dit moment geen gegevens. |
| Resultaten |
|---|
Stake Ranked: Episode 5 2026 - |
1win Private Club: Season 2 2026 - |
Stake Ranked: Episode 4 2026 - |
XSE Pro League 2026 - |
IEM: Cologne Major 2026 - |

















