danss’s profiel
- Inkomsten
- $693
- Kills per ronde
- 0.63
- Headshots
- 38%
- Rondes
- 989
- Kaarten
- 44
- Wedstrijden
- 33
Gemiddelde danss’s statistieken per ronde
- Flash assists
- 0.03
- KAST
- 66.13
- Assists
- 0.16
- ADR
- 71.8
- Sterfgevallen
- 0.7
- Beoordeling
- N/B
danss statistieken in de laatste tien wedstrijden
| Wedstrijd | K (HS) | A (F) | Sterfgevallen | KD Verschil | KAST | ADR | FK Verschil | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | Totaal | 22 (12) | 13 (3) | 29 | -7 | 60.5% | 66.85 | 1 |
| Ancient | 18 (9) | 10 (2) | 15 | 3 | 73.9 | 86.5 | 2 | |
| Mirage | 4 (3) | 3 (1) | 14 | -10 | 47.1 | 47.2 | -1 | |
0 : 1 | Totaal | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7% | 85.1 | -2 |
| Nuke | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7 | 85.1 | -2 | |
1 : 0 | Totaal | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8% | 83.2 | -2 |
| Mirage | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8 | 83.2 | -2 | |
1 : 0 | Totaal | 13 (7) | 4 (0) | 14 | -1 | 70% | 77.2 | 0 |
| Anubis | 13 (7) | 4 (0) | 14 | -1 | 70 | 77.2 | 0 | |
1 : 0 | Totaal | 10 (10) | 5 (0) | 12 | -2 | 70% | 63.5 | 0 |
| Mirage | 10 (10) | 5 (0) | 12 | -2 | 70 | 63.5 | 0 | |
0 : 1 | Totaal | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7% | 85.1 | -2 |
| Nuke | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7 | 85.1 | -2 | |
1 : 0 | Totaal | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8% | 83.2 | -2 |
| Mirage | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8 | 83.2 | -2 | |
0 : 1 | Totaal | 9 (4) | 2 (0) | 14 | -5 | 44.4% | 51.4 | -2 |
| Ancient | 9 (4) | 2 (0) | 14 | -5 | 44.4 | 51.4 | -2 | |
1 : 0 | Totaal | 7 (4) | 0 (0) | 11 | -4 | 69.2% | 64.8 | -1 |
| Overpass | 7 (4) | 0 (0) | 11 | -4 | 69.2 | 64.8 | -1 | |
0 : 1 | Totaal | 21 (14) | 2 (1) | 20 | 1 | 64.3% | 72.3 | 1 |
| Ancient | 21 (14) | 2 (1) | 20 | 1 | 64.3 | 72.3 | 1 |
Wedstrijden
Dinsdag 12 mei 2026
Zondag 10 mei 2026
Donderdag 07 mei 2026
Woensdag 06 mei 2026
Maandag 04 mei 2026
Zaterdag 02 mei 2026
Donderdag 30 apr 2026
Woensdag 29 apr 2026
Zondag 26 apr 2026
Zaterdag 25 apr 2026
Toernooien
| Huidig en aankomend |
|---|
| We hebben op dit moment geen gegevens. |
| Resultaten |
|---|
CCT Europe: Challengers Series season 2 2026 - |
CCT Europe Closed Qualifier: Series #1 2026 - |
XPortal: Closed Qualifier #1 2026 - |
ESL Challenger League: Europe Cup #4 season 51 2026 - |
CCT Europe: Challengers Series 1 2026 - |















