- Profilerr
- CS2
- Pro žaidėjai
- scolleN
ProfilisUždarbis

scolleN’s profilis
- Uždarbis
- $70
- Nužudymų per raundą
- 0.57
- Headshot'ai
- 33%
- Raundai
- 726
- Map'ai
- 31
- Mačai
- 17
Vidutinė scolleN’s statistika per raundą
- Flash assist'ai
- 0.07
- KAST
- 66.18
- Asistavimai
- 0.23
- ADR
- 64.38
- Mirtys
- 0.7
- Įvertinimas
- N/A
scolleN statistika per paskutinis 10 mačų
| Mačas | K (HS) | A (F) | Mirtys | KD skirtumas | KAST | ADR | FK skirtumas | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Iš viso | 51 (28) | 18 (2) | 49 | 2 | 71.17% | 74.27 | 4 |
| Dust2 | 16 (9) | 10 (2) | 13 | 3 | 83.3 | 70.8 | 1 | |
| Vertigo | 12 (10) | 1 (0) | 13 | -1 | 58.8 | 80.6 | 4 | |
| Mirage | 23 (9) | 7 (0) | 23 | 0 | 71.4 | 71.4 | -1 | |
1 : 0 | Iš viso | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7% | 63.2 | 2 |
| Dust2 | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7 | 63.2 | 2 | |
0 : 1 | Iš viso | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2% | 44.4 | -1 |
| Vertigo | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2 | 44.4 | -1 | |
0 : 1 | Iš viso | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4% | 62 | 0 |
| Dust2 | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4 | 62 | 0 | |
0 : 1 | Iš viso | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9% | 55.9 | -2 |
| Inferno | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9 | 55.9 | -2 | |
0 : 1 | Iš viso | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6% | 78.7 | 1 |
| Inferno | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6 | 78.7 | 1 | |
0 : 1 | Iš viso | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2% | 34.3 | 0 |
| Mirage | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2 | 34.3 | 0 | |
1 : 0 | Iš viso | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5% | 59.6 | -1 |
| Mirage | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5 | 59.6 | -1 | |
0 : 2 | Iš viso | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4% | 55.3 | 1 |
| Mirage | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4 | 55.3 | 1 | |
0 : 3 | Iš viso | 22 (11) | 8 (2) | 43 | -21 | 57.73% | 40.93 | -8 |
| Mirage | 7 (4) | 2 (0) | 13 | -6 | 57.1 | 53.2 | -2 | |
| Inferno | 8 (4) | 3 (0) | 16 | -8 | 63.2 | 37.8 | -3 | |
| Overpass | 7 (3) | 3 (2) | 14 | -7 | 52.9 | 31.8 | -3 |
Mačai
Šeštadienis 17 10 2026
Ketvirtadienis 15 10 2026
Trečiadienis 14 10 2026
Antradienis 13 10 2026
Sekmadienis 11 10 2026
Penktadienis 09 10 2026
Trečiadienis 07 10 2026
Antradienis 06 10 2026
Pirmadienis 05 10 2026
Turnyrai
| Dabartiniai ir būsimi |
|---|
CyberClash: Closed Qualifier season 2 2026 - |
| Rezultatai |
|---|
CCT Europe: Series #10 2026 - |
United21: Season 56 2026 - |
Exort Fiesta: Season 2 2026 - |
CCT Europe: Series #8 2026 - |
Monsters Reloaded 2026 - |

















