Marro’s profilis
- Uždarbis
- $1 300
- Nužudymų per raundą
- 0.66
- Headshot'ai
- 29%
- Raundai
- 1 584
- Map'ai
- 65
- Mačai
- 33
Vidutinė Marro’s statistika per raundą
- Flash assist'ai
- 0.06
- KAST
- 69.71
- Asistavimai
- 0.2
- ADR
- 71.96
- Mirtys
- 0.7
- Įvertinimas
- N/A
Marro statistika per paskutinis 10 mačų
| Mačas | K (HS) | A (F) | Mirtys | KD skirtumas | KAST | ADR | FK skirtumas | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Iš viso | 49 (22) | 17 (4) | 41 | 8 | 80.03% | 85.47 | 4 |
| Ancient | 21 (8) | 6 (1) | 15 | 6 | 76.2 | 104.7 | 2 | |
| Mirage | 15 (10) | 6 (0) | 9 | 6 | 88.9 | 88.3 | 0 | |
| Anubis | 13 (4) | 5 (3) | 17 | -4 | 75 | 63.4 | 2 | |
2 : 1 | Iš viso | 41 (20) | 23 (3) | 49 | -8 | 76.67% | 76.3 | 0 |
| Ancient | 22 (7) | 15 (3) | 23 | -1 | 80 | 83.5 | 3 | |
| Nuke | 11 (7) | 5 (0) | 11 | 0 | 81.2 | 82.9 | -2 | |
| Anubis | 8 (6) | 3 (0) | 15 | -7 | 68.8 | 62.5 | -1 | |
1 : 0 | Iš viso | 11 (6) | 5 (0) | 16 | -5 | 61.9% | 69.8 | -2 |
| Vertigo | 11 (6) | 5 (0) | 16 | -5 | 61.9 | 69.8 | -2 | |
1 : 0 | Iš viso | 6 (3) | 7 (1) | 9 | -3 | 88.9% | 38.7 | -3 |
| Nuke | 6 (3) | 7 (1) | 9 | -3 | 88.9 | 38.7 | -3 | |
1 : 0 | Iš viso | 14 (9) | 3 (1) | 14 | 0 | 57.9% | 84.2 | -2 |
| Nuke | 14 (9) | 3 (1) | 14 | 0 | 57.9 | 84.2 | -2 | |
2 : 1 | Iš viso | 44 (17) | 17 (5) | 44 | 0 | 68.5% | 85.73 | 0 |
| Mirage | 28 (11) | 10 (3) | 11 | 17 | 95.2 | 136.2 | 4 | |
| Overpass | 4 (3) | 2 (1) | 16 | -12 | 47.1 | 44.9 | -2 | |
| Ancient | 12 (3) | 5 (1) | 17 | -5 | 63.2 | 76.1 | -2 | |
1 : 0 | Iš viso | 9 (3) | 8 (3) | 19 | -10 | 61.9% | 59.8 | -3 |
| Overpass | 9 (3) | 8 (3) | 19 | -10 | 61.9 | 59.8 | -3 | |
2 : 1 | Iš viso | 41 (17) | 8 (3) | 48 | -7 | 68.07% | 60.07 | 0 |
| Inferno | 14 (5) | 1 (0) | 15 | -1 | 65 | 70.7 | 1 | |
| Nuke | 13 (7) | 3 (1) | 15 | -2 | 69.6 | 54.5 | -1 | |
| Vertigo | 14 (5) | 4 (2) | 18 | -4 | 69.6 | 55 | 0 | |
2 : 1 | Iš viso | 58 (25) | 15 (1) | 59 | -1 | 70.07% | 83.5 | 3 |
| Inferno | 20 (10) | 0 (0) | 18 | 2 | 70.8 | 85.4 | 2 | |
| Nuke | 15 (7) | 8 (0) | 17 | -2 | 70.4 | 69.9 | 0 | |
| Anubis | 23 (8) | 7 (1) | 24 | -1 | 69 | 95.2 | 1 | |
2 : 1 | Iš viso | 60 (22) | 19 (4) | 55 | 5 | 70.7% | 82.4 | 6 |
| Anubis | 25 (6) | 8 (2) | 16 | 9 | 82.1 | 97.4 | 5 | |
| Ancient | 20 (12) | 6 (1) | 20 | 0 | 63.3 | 83.6 | 4 | |
| Nuke | 15 (4) | 5 (1) | 19 | -4 | 66.7 | 66.2 | -3 |
Mačai
Šeštadienis 10 10 2026
Penktadienis 25 09 2026

Iowa Stormboar
2 : 0

Club 333

ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026
Ketvirtadienis 24 09 2026
Trečiadienis 23 09 2026
Šeštadienis 13 06 2026
Penktadienis 12 06 2026
Pirmadienis 06 04 2026
Sekmadienis 05 04 2026
Šeštadienis 04 04 2026
Penktadienis 03 04 2026
Turnyrai
| Dabartiniai ir būsimi |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #3 season 52 2026 - |
| Rezultatai |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026 - |
NSTLGA League: Season 1 2026 - |
ESL Challenger League: North America Cup #3 2026 - |
















