- Profilerr
- CS2
- Pro žaidėjai
- Gafolo
ProfilisUždarbis

Gafolo’s profilis
- Uždarbis
- $17 306
- Nužudymų per raundą
- 0.67
- Headshot'ai
- 22%
- Raundai
- 19 987
- Map'ai
- 826
- Mačai
- 425
Vidutinė Gafolo’s statistika per raundą
- Flash assist'ai
- 0.07
- KAST
- 72.31
- Asistavimai
- 0.2
- ADR
- 69.94
- Mirtys
- 0.62
- Įvertinimas
- 1.01
Gafolo statistika per paskutinis 10 mačų
| Mačas | K (HS) | A (F) | Mirtys | KD skirtumas | KAST | ADR | FK skirtumas | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Iš viso | 46 (22) | 14 (4) | 33 | 13 | 75.4% | 81.73 | 3 |
| Mirage | 6 (2) | 3 (1) | 13 | -7 | 50 | 50.7 | -1 | |
| Nuke | 19 (12) | 4 (2) | 15 | 4 | 81.8 | 82.9 | 1 | |
| Anubis | 21 (8) | 7 (1) | 5 | 16 | 94.4 | 111.6 | 3 | |
1 : 0 | Iš viso | 8 (3) | 2 (0) | 9 | -1 | 72.2% | 41.6 | -1 |
| Nuke | 8 (3) | 2 (0) | 9 | -1 | 72.2 | 41.6 | -1 | |
1 : 0 | Iš viso | 13 (6) | 4 (1) | 18 | -5 | 68.2% | 66.2 | 0 |
| Train | 13 (6) | 4 (1) | 18 | -5 | 68.2 | 66.2 | 0 | |
0 : 1 | Iš viso | 13 (3) | 7 (0) | 12 | 1 | 78.9% | 87.2 | -1 |
| Nuke | 13 (3) | 7 (0) | 12 | 1 | 78.9 | 87.2 | -1 | |
1 : 0 | Iš viso | 14 (7) | 10 (4) | 10 | 4 | 81% | 80.2 | -1 |
| Train | 14 (7) | 10 (4) | 10 | 4 | 81 | 80.2 | -1 | |
0 : 1 | Iš viso | 11 (5) | 5 (1) | 17 | -6 | 52.6% | 66.8 | -2 |
| Ancient | 11 (5) | 5 (1) | 17 | -6 | 52.6 | 66.8 | -2 | |
1 : 0 | Iš viso | 11 (6) | 6 (0) | 18 | -7 | 58.3% | 71.8 | -2 |
| Mirage | 11 (6) | 6 (0) | 18 | -7 | 58.3 | 71.8 | -2 | |
0 : 2 | Iš viso | 30 (18) | 13 (0) | 30 | 0 | 73.45% | 74.05 | 3 |
| Ancient | 15 (10) | 2 (0) | 14 | 1 | 69.6 | 61.9 | -1 | |
| Inferno | 15 (8) | 11 (0) | 16 | -1 | 77.3 | 86.2 | 4 | |
1 : 2 | Iš viso | 35 (18) | 26 (4) | 35 | 0 | 78.8% | 66.17 | -3 |
| Anubis | 11 (4) | 6 (0) | 14 | -3 | 73.9 | 66 | -3 | |
| Mirage | 16 (8) | 9 (1) | 13 | 3 | 79.2 | 65.5 | 2 | |
| Inferno | 8 (6) | 11 (3) | 8 | 0 | 83.3 | 67 | -2 | |
0 : 2 | Iš viso | 20 (11) | 13 (2) | 13 | 7 | 89.5% | 81.75 | 3 |
| Inferno | 14 (8) | 8 (2) | 7 | 7 | 86.7 | 99.5 | 2 | |
| Anubis | 6 (3) | 5 (0) | 6 | 0 | 92.3 | 64 | 1 |
Mačai
Sekmadienis 01 11 2026
Šeštadienis 31 10 2026
Ketvirtadienis 29 10 2026
Antradienis 27 10 2026
Pirmadienis 26 10 2026
Sekmadienis 25 10 2026
Šeštadienis 24 10 2026
Pirmadienis 12 10 2026
Sekmadienis 11 10 2026
Turnyrai
| Dabartiniai ir būsimi |
|---|
| Šiuo metu neturime jokių duomenų. |
| Rezultatai |
|---|
PGL Masters: Bucharest 2026 - |
FRAG: University 2026 - |
iBUYPOWER Masters: FML 2026 - |
















