- Profilerr
- CS2
- Pro žaidėjai
- AccuracyTG
AccuracyTG
🇲🇳Otgonlhagva Batjargal 26 metai
Dabar žaidžia NEXVOID
Taip pat žinomas kaip Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ProfilisSteamID

AccuracyTG’s profilis
- Nužudymų per raundą
- 0.68
- Headshot'ai
- 26%
- Raundai
- 2 797
- Map'ai
- 129
- Mačai
- 70
Vidutinė AccuracyTG’s statistika per raundą
- Flash assist'ai
- 0.09
- KAST
- 72.06
- Asistavimai
- 0.24
- ADR
- 70.36
- Mirtys
- 0.65
- Įvertinimas
- N/A
AccuracyTG statistika per paskutinis 10 mačų
| Mačas | K (HS) | A (F) | Mirtys | KD skirtumas | KAST | ADR | FK skirtumas | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Iš viso | 46 (20) | 17 (4) | 50 | -4 | 67.53% | 73.37 | 5 |
| Nuke | 13 (7) | 3 (0) | 16 | -3 | 65 | 64.8 | 1 | |
| Mirage | 15 (6) | 6 (1) | 21 | -6 | 67.6 | 55.1 | -1 | |
| Ancient | 18 (7) | 8 (3) | 13 | 5 | 70 | 100.2 | 5 | |
2 : 1 | Iš viso | 52 (37) | 11 (3) | 30 | 22 | 76.87% | 88.13 | 2 |
| Anubis | 19 (15) | 3 (1) | 14 | 5 | 68.4 | 94.4 | 1 | |
| Nuke | 21 (15) | 5 (2) | 12 | 9 | 81 | 99.2 | 1 | |
| Train | 12 (7) | 3 (0) | 4 | 8 | 81.2 | 70.8 | 0 | |
1 : 0 | Iš viso | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5% | 82.4 | 3 |
| Inferno | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5 | 82.4 | 3 | |
0 : 1 | Iš viso | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7% | 76.4 | 1 |
| Ancient | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7 | 76.4 | 1 | |
0 : 2 | Iš viso | 35 (13) | 14 (5) | 34 | 1 | 78.3% | 82.45 | 0 |
| Nuke | 12 (6) | 6 (1) | 19 | -7 | 78.3 | 62.7 | 0 | |
| Inferno | 23 (7) | 8 (4) | 15 | 8 | 78.3 | 102.2 | 0 | |
2 : 0 | Iš viso | 24 (12) | 8 (1) | 23 | 1 | 61.9% | 61.7 | -3 |
| Anubis | 9 (5) | 4 (0) | 13 | -4 | 57.1 | 62.9 | -2 | |
| Inferno | 15 (7) | 4 (1) | 10 | 5 | 66.7 | 60.5 | -1 | |
1 : 2 | Iš viso | 46 (31) | 12 (0) | 43 | 3 | 75.7% | 80.83 | 1 |
| Nuke | 18 (13) | 3 (0) | 6 | 12 | 100 | 108.2 | 1 | |
| Mirage | 15 (10) | 4 (0) | 18 | -3 | 65.2 | 60.8 | -1 | |
| Ancient | 13 (8) | 5 (0) | 19 | -6 | 61.9 | 73.5 | 1 | |
1 : 0 | Iš viso | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9% | 42.6 | -1 |
| Nuke | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9 | 42.6 | -1 | |
1 : 0 | Iš viso | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7% | 57.6 | 0 |
| Inferno | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7 | 57.6 | 0 | |
2 : 0 | Iš viso | 29 (11) | 10 (1) | 20 | 9 | 84.65% | 85.85 | 5 |
| Nuke | 18 (8) | 5 (0) | 8 | 10 | 87.5 | 118.9 | 2 | |
| Inferno | 11 (3) | 5 (1) | 12 | -1 | 81.8 | 52.8 | 3 |
Mačai
Šeštadienis 31 10 2026
Penktadienis 30 10 2026
Trečiadienis 28 10 2026
Pirmadienis 26 10 2026
Penktadienis 23 10 2026
Ketvirtadienis 22 10 2026
Trečiadienis 21 10 2026
Antradienis 20 10 2026
Turnyrai
| Dabartiniai ir būsimi |
|---|
| Šiuo metu neturime jokių duomenų. |
| Rezultatai |
|---|
DFRAG Invitational 2026 - |
VOID Autumn Cup 2026 - |
Logitech G Pro Series 2026 - |
MESA Pro Series: Fall 2026 - |
ESL Challenger League: Asia-Pacific Cup #2 season 52 2026 - |

















