- Profilerr
- CS2
- Pro-pelaajat
- emstar
ProfiiliVoitot

emstar’s profiili
- Voitot
- $1 380
- Tappoja kierrosta kohti
- 0.65
- Pääosumat
- 36%
- Kierrokset
- 2 565
- Kartat
- 101
- Ottelut
- 55
Keskiarvo emstar tilastot per kierros
- Välähdyssyötöt
- 0.07
- KAST
- 65.81
- Syötöt
- 0.23
- ADR
- 74.25
- Kuolemat
- 0.75
- Luokitus
- N/A
emstar tilastot viimeisissä 10 ottelussa
| Ottelu | K (HS) | A (F) | Kuolemat | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 0 | Yhteensä | 11 (7) | 11 (1) | 17 | -6 | 66.7% | 82.3 | 1 |
| Dust2 | 11 (7) | 11 (1) | 17 | -6 | 66.7 | 82.3 | 1 | |
0 : 1 | Yhteensä | 12 (6) | 6 (0) | 18 | -6 | 50% | 67.3 | -2 |
| Vertigo | 12 (6) | 6 (0) | 18 | -6 | 50 | 67.3 | -2 | |
0 : 1 | Yhteensä | 21 (14) | 10 (2) | 19 | 2 | 64.3% | 88.6 | 0 |
| Dust2 | 21 (14) | 10 (2) | 19 | 2 | 64.3 | 88.6 | 0 | |
0 : 1 | Yhteensä | 19 (10) | 4 (1) | 11 | 8 | 72.2% | 107.7 | 4 |
| Inferno | 19 (10) | 4 (1) | 11 | 8 | 72.2 | 107.7 | 4 | |
0 : 1 | Yhteensä | 17 (9) | 11 (2) | 17 | 0 | 81.8% | 94.8 | 0 |
| Inferno | 17 (9) | 11 (2) | 17 | 0 | 81.8 | 94.8 | 0 | |
0 : 1 | Yhteensä | 17 (11) | 2 (1) | 16 | 1 | 60.9% | 86.4 | -1 |
| Mirage | 17 (11) | 2 (1) | 16 | 1 | 60.9 | 86.4 | -1 | |
0 : 2 | Yhteensä | 29 (13) | 19 (9) | 24 | 5 | 78.1% | 77.05 | 1 |
| Mirage | 9 (3) | 8 (4) | 9 | 0 | 78.9 | 54.3 | -1 | |
| Vertigo | 20 (10) | 11 (5) | 15 | 5 | 77.3 | 99.8 | 2 | |
2 : 1 | Yhteensä | 49 (29) | 15 (9) | 49 | 0 | 58.93% | 64.47 | -5 |
| Ancient | 17 (8) | 6 (3) | 14 | 3 | 62.5 | 65.1 | -3 | |
| Anubis | 15 (11) | 2 (1) | 15 | 0 | 59.1 | 68.5 | -1 | |
| Mirage | 17 (10) | 7 (5) | 20 | -3 | 55.2 | 59.8 | -1 | |
0 : 1 | Yhteensä | 13 (10) | 4 (2) | 17 | -4 | 55.6% | 83.9 | 1 |
| Vertigo | 13 (10) | 4 (2) | 17 | -4 | 55.6 | 83.9 | 1 | |
0 : 3 | Yhteensä | 22 (9) | 17 (0) | 43 | -21 | 66.9% | 54.63 | -7 |
| Mirage | 4 (4) | 5 (0) | 14 | -10 | 57.1 | 45.9 | -5 | |
| Inferno | 10 (3) | 7 (0) | 13 | -3 | 78.9 | 66.8 | -1 | |
| Overpass | 8 (2) | 5 (0) | 16 | -8 | 64.7 | 51.2 | -1 |
Ottelut
Sunnuntai 11 loka 2026
Sunnuntai 05 heinä 2026
Perjantai 03 heinä 2026
Tiistai 30 kesä 2026
Maanantai 22 kesä 2026
Lauantai 13 kesä 2026
Tiistai 09 kesä 2026
Sunnuntai 07 kesä 2026
Perjantai 05 kesä 2026
Turnaukset
| Nykyinen ja tuleva |
|---|
| Meillä ei ole tällä hetkellä tietoja. |
| Tulokset |
|---|
United21: Season 52 2026 - |
CCT Europe: Challengers Series season 4 2026 - |
TESFED League: Season 3 2026 - |
European Pro League: Series 7 2026 - |
CCT Europe: Challengers Series season 3 2026 - |















