- Profilerr
- CS2
- Pro mängijad
- AccuracyTG
AccuracyTG
🇲🇳Otgonlhagva Batjargal 26 aastased
Mängib nüüd meeskonnas NEXVOID
Tuntud ka kui Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ProfiilSteamID

AccuracyTG’s profiil
- Tapmised vooru kohta
- 0.68
- Pealasud
- 26%
- Voorud
- 2 797
- Kaardid
- 129
- Mängud
- 70
Keskmine AccuracyTG’s statistika vooru kohta
- Flash abistamised
- 0.09
- KAST
- 72.06
- Abistamised
- 0.24
- ADR
- 70.36
- Surmad
- 0.65
- Reiting
- Pole saadaval
AccuracyTG statistika viimases 10 mängus
| Mäng | K (HS) | A (F) | Surmad | KD vahe | KAST | ADR | FK vahe | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Kokku | 46 (20) | 17 (4) | 50 | -4 | 67.53% | 73.37 | 5 |
| Nuke | 13 (7) | 3 (0) | 16 | -3 | 65 | 64.8 | 1 | |
| Mirage | 15 (6) | 6 (1) | 21 | -6 | 67.6 | 55.1 | -1 | |
| Ancient | 18 (7) | 8 (3) | 13 | 5 | 70 | 100.2 | 5 | |
2 : 1 | Kokku | 52 (37) | 11 (3) | 30 | 22 | 76.87% | 88.13 | 2 |
| Anubis | 19 (15) | 3 (1) | 14 | 5 | 68.4 | 94.4 | 1 | |
| Nuke | 21 (15) | 5 (2) | 12 | 9 | 81 | 99.2 | 1 | |
| Train | 12 (7) | 3 (0) | 4 | 8 | 81.2 | 70.8 | 0 | |
1 : 0 | Kokku | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5% | 82.4 | 3 |
| Inferno | 17 (6) | 4 (2) | 8 | 9 | 87.5 | 82.4 | 3 | |
0 : 1 | Kokku | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7% | 76.4 | 1 |
| Ancient | 14 (6) | 8 (4) | 10 | 4 | 64.7 | 76.4 | 1 | |
0 : 2 | Kokku | 35 (13) | 14 (5) | 34 | 1 | 78.3% | 82.45 | 0 |
| Nuke | 12 (6) | 6 (1) | 19 | -7 | 78.3 | 62.7 | 0 | |
| Inferno | 23 (7) | 8 (4) | 15 | 8 | 78.3 | 102.2 | 0 | |
2 : 0 | Kokku | 24 (12) | 8 (1) | 23 | 1 | 61.9% | 61.7 | -3 |
| Anubis | 9 (5) | 4 (0) | 13 | -4 | 57.1 | 62.9 | -2 | |
| Inferno | 15 (7) | 4 (1) | 10 | 5 | 66.7 | 60.5 | -1 | |
1 : 2 | Kokku | 46 (31) | 12 (0) | 43 | 3 | 75.7% | 80.83 | 1 |
| Nuke | 18 (13) | 3 (0) | 6 | 12 | 100 | 108.2 | 1 | |
| Mirage | 15 (10) | 4 (0) | 18 | -3 | 65.2 | 60.8 | -1 | |
| Ancient | 13 (8) | 5 (0) | 19 | -6 | 61.9 | 73.5 | 1 | |
1 : 0 | Kokku | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9% | 42.6 | -1 |
| Nuke | 7 (4) | 3 (0) | 9 | -2 | 78.9 | 42.6 | -1 | |
1 : 0 | Kokku | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7% | 57.6 | 0 |
| Inferno | 10 (8) | 7 (3) | 15 | -5 | 66.7 | 57.6 | 0 | |
2 : 0 | Kokku | 29 (11) | 10 (1) | 20 | 9 | 84.65% | 85.85 | 5 |
| Nuke | 18 (8) | 5 (0) | 8 | 10 | 87.5 | 118.9 | 2 | |
| Inferno | 11 (3) | 5 (1) | 12 | -1 | 81.8 | 52.8 | 3 |
Mängud
Laupäev 31 oktoober 2026
Reede 30 oktoober 2026
Kolmapäev 28 oktoober 2026
Esmaspäev 26 oktoober 2026
Reede 23 oktoober 2026
Neljapäev 22 oktoober 2026
Kolmapäev 21 oktoober 2026
Teisipäev 20 oktoober 2026
Turniirid
| Praegused ja tulevased |
|---|
| Meil pole hetkel andmeid. |
| Tulemused |
|---|
DFRAG Invitational 2026 - |
VOID Autumn Cup 2026 - |
Logitech G Pro Series 2026 - |
MESA Pro Series: Fall 2026 - |
ESL Challenger League: Asia-Pacific Cup #2 season 52 2026 - |

















