- Profilerr
- CS2
- Profi hráči
- scolleN
ProfilVýdělky

Profil scolleN's
- Výdělky
- $70
- Zabití za kolo
- 0.57
- Headshoty
- 33%
- Kola
- 726
- Mapy
- 31
- Zápasy
- 17
Průměr statistiky hráče scolleN's na kolo
- Flash asistence
- 0.07
- KAST
- 66.18
- Asistence
- 0.23
- ADR
- 64.38
- Úmrtí
- 0.7
- Hodnocení
- N/A
Statistiky hráče scolleN za posledních 10 zápasů
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtí | KD Dif | KAST | ADR | FK Dif | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 2 | Celkem | 51 (28) | 18 (2) | 49 | 2 | 71.17% | 74.27 | 4 |
| Dust2 | 16 (9) | 10 (2) | 13 | 3 | 83.3 | 70.8 | 1 | |
| Vertigo | 12 (10) | 1 (0) | 13 | -1 | 58.8 | 80.6 | 4 | |
| Mirage | 23 (9) | 7 (0) | 23 | 0 | 71.4 | 71.4 | -1 | |
1 : 0 | Celkem | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7% | 63.2 | 2 |
| Dust2 | 12 (5) | 6 (1) | 14 | -2 | 85.7 | 63.2 | 2 | |
0 : 1 | Celkem | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2% | 44.4 | -1 |
| Vertigo | 8 (4) | 6 (1) | 16 | -8 | 68.2 | 44.4 | -1 | |
0 : 1 | Celkem | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4% | 62 | 0 |
| Dust2 | 19 (10) | 0 (0) | 14 | 5 | 71.4 | 62 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9% | 55.9 | -2 |
| Inferno | 12 (8) | 7 (3) | 7 | 5 | 88.9 | 55.9 | -2 | |
0 : 1 | Celkem | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6% | 78.7 | 1 |
| Inferno | 12 (8) | 5 (0) | 17 | -5 | 63.6 | 78.7 | 1 | |
0 : 1 | Celkem | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2% | 34.3 | 0 |
| Mirage | 7 (4) | 1 (0) | 14 | -7 | 52.2 | 34.3 | 0 | |
1 : 0 | Celkem | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5% | 59.6 | -1 |
| Mirage | 17 (8) | 8 (2) | 20 | -3 | 73.5 | 59.6 | -1 | |
0 : 2 | Celkem | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4% | 55.3 | 1 |
| Mirage | 10 (6) | 4 (2) | 10 | 0 | 68.4 | 55.3 | 1 | |
0 : 3 | Celkem | 22 (11) | 8 (2) | 43 | -21 | 57.73% | 40.93 | -8 |
| Mirage | 7 (4) | 2 (0) | 13 | -6 | 57.1 | 53.2 | -2 | |
| Inferno | 8 (4) | 3 (0) | 16 | -8 | 63.2 | 37.8 | -3 | |
| Overpass | 7 (3) | 3 (2) | 14 | -7 | 52.9 | 31.8 | -3 |
Zápasy
Sobota 17 říj 2026
Čtvrtek 15 říj 2026
Středa 14 říj 2026
Úterý 13 říj 2026
Neděle 11 říj 2026
Pátek 09 říj 2026
Středa 07 říj 2026
Úterý 06 říj 2026
Pondělí 05 říj 2026
Turnaje
| Současné a nadcházející |
|---|
CyberClash: Closed Qualifier season 2 2026 - |
| Výsledky |
|---|
CCT Europe: Series #10 2026 - |
United21: Season 56 2026 - |
Exort Fiesta: Season 2 2026 - |
CCT Europe: Series #8 2026 - |
Monsters Reloaded 2026 - |

















