Profil khaN's
- Výdělky
- $82
- Zabití za kolo
- 0.7
- Headshoty
- 25%
- Kola
- 7 665
- Mapy
- 349
- Zápasy
- 154
Průměr statistiky hráče khaN's na kolo
- Flash asistence
- 0.08
- KAST
- 72.18
- Asistence
- 0.2
- ADR
- 69.19
- Úmrtí
- 0.61
- Hodnocení
- 1.09
Statistiky hráče khaN za posledních 10 zápasů
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtí | KD Dif | KAST | ADR | FK Dif | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | Celkem | 24 (9) | 12 (3) | 32 | -8 | 70.85% | 55.7 | 1 |
| Dust2 | 10 (3) | 5 (2) | 12 | -2 | 76.2 | 59.3 | 2 | |
| Mirage | 14 (6) | 7 (1) | 20 | -6 | 65.5 | 52.1 | -1 | |
1 : 0 | Celkem | 12 (3) | 4 (1) | 7 | 5 | 70.6% | 75 | 0 |
| Ancient | 12 (3) | 4 (1) | 7 | 5 | 70.6 | 75 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 17 (7) | 7 (3) | 12 | 5 | 75% | 93.2 | 5 |
| Mirage | 17 (7) | 7 (3) | 12 | 5 | 75 | 93.2 | 5 | |
0 : 1 | Celkem | 10 (2) | 5 (2) | 6 | 4 | 82.4% | 62.6 | 1 |
| Ancient | 10 (2) | 5 (2) | 6 | 4 | 82.4 | 62.6 | 1 | |
0 : 1 | Celkem | 15 (6) | 1 (0) | 6 | 9 | 92.3% | 107.5 | 2 |
| Train | 15 (6) | 1 (0) | 6 | 9 | 92.3 | 107.5 | 2 | |
0 : 1 | Celkem | 20 (5) | 6 (2) | 15 | 5 | 62.5% | 81 | 0 |
| Dust2 | 20 (5) | 6 (2) | 15 | 5 | 62.5 | 81 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 21 (13) | 3 (0) | 9 | 12 | 87.5% | 105.7 | 1 |
| Mirage | 21 (13) | 3 (0) | 9 | 12 | 87.5 | 105.7 | 1 | |
1 : 0 | Celkem | 9 (3) | 3 (1) | 13 | -4 | 57.9% | 47.5 | 0 |
| Anubis | 9 (3) | 3 (1) | 13 | -4 | 57.9 | 47.5 | 0 | |
2 : 0 | Celkem | 25 (12) | 4 (0) | 31 | -6 | 67.05% | 60.1 | -3 |
| Anubis | 15 (5) | 0 (0) | 15 | 0 | 72.2 | 78.2 | -2 | |
| Ancient | 10 (7) | 4 (0) | 16 | -6 | 61.9 | 42 | -1 | |
2 : 0 | Celkem | 30 (7) | 10 (4) | 28 | 2 | 72.2% | 57.95 | 2 |
| Ancient | 10 (3) | 2 (2) | 12 | -2 | 65.2 | 29.7 | 1 | |
| Mirage | 20 (4) | 8 (2) | 16 | 4 | 79.2 | 86.2 | 1 |
Zápasy
Sobota 31 říj 2026
Pátek 30 říj 2026
Čtvrtek 29 říj 2026
Středa 28 říj 2026
Úterý 27 říj 2026
Pondělí 26 říj 2026
Neděle 25 říj 2026
Sobota 24 říj 2026
Sobota 10 říj 2026
Pátek 09 říj 2026
Turnaje
| Současné a nadcházející |
|---|
| V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné údaje. |
| Výsledky |
|---|
PGL Masters: Bucharest 2026 - |
Stake Ranked: Episode 4 2026 - |
CCT Europe: Series #10 2026 - |
CCT Europe: Series #9 2026 - |
CIS LAN Championship: Season 7 2026 - |



















