- Profilerr
- CS2
- Profi hráči
- emstar
ProfilVýdělky

Profil emstar's
- Výdělky
- $1 380
- Zabití za kolo
- 0.65
- Headshoty
- 36%
- Kola
- 2 565
- Mapy
- 101
- Zápasy
- 55
Průměr statistiky hráče emstar's na kolo
- Flash asistence
- 0.07
- KAST
- 65.81
- Asistence
- 0.23
- ADR
- 74.25
- Úmrtí
- 0.75
- Hodnocení
- N/A
Statistiky hráče emstar za posledních 10 zápasů
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtí | KD Dif | KAST | ADR | FK Dif | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 : 0 | Celkem | 11 (7) | 11 (1) | 17 | -6 | 66.7% | 82.3 | 1 |
| Dust2 | 11 (7) | 11 (1) | 17 | -6 | 66.7 | 82.3 | 1 | |
0 : 1 | Celkem | 12 (6) | 6 (0) | 18 | -6 | 50% | 67.3 | -2 |
| Vertigo | 12 (6) | 6 (0) | 18 | -6 | 50 | 67.3 | -2 | |
0 : 1 | Celkem | 21 (14) | 10 (2) | 19 | 2 | 64.3% | 88.6 | 0 |
| Dust2 | 21 (14) | 10 (2) | 19 | 2 | 64.3 | 88.6 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 19 (10) | 4 (1) | 11 | 8 | 72.2% | 107.7 | 4 |
| Inferno | 19 (10) | 4 (1) | 11 | 8 | 72.2 | 107.7 | 4 | |
0 : 1 | Celkem | 17 (9) | 11 (2) | 17 | 0 | 81.8% | 94.8 | 0 |
| Inferno | 17 (9) | 11 (2) | 17 | 0 | 81.8 | 94.8 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 17 (11) | 2 (1) | 16 | 1 | 60.9% | 86.4 | -1 |
| Mirage | 17 (11) | 2 (1) | 16 | 1 | 60.9 | 86.4 | -1 | |
0 : 2 | Celkem | 29 (13) | 19 (9) | 24 | 5 | 78.1% | 77.05 | 1 |
| Mirage | 9 (3) | 8 (4) | 9 | 0 | 78.9 | 54.3 | -1 | |
| Vertigo | 20 (10) | 11 (5) | 15 | 5 | 77.3 | 99.8 | 2 | |
2 : 1 | Celkem | 49 (29) | 15 (9) | 49 | 0 | 58.93% | 64.47 | -5 |
| Ancient | 17 (8) | 6 (3) | 14 | 3 | 62.5 | 65.1 | -3 | |
| Anubis | 15 (11) | 2 (1) | 15 | 0 | 59.1 | 68.5 | -1 | |
| Mirage | 17 (10) | 7 (5) | 20 | -3 | 55.2 | 59.8 | -1 | |
0 : 1 | Celkem | 13 (10) | 4 (2) | 17 | -4 | 55.6% | 83.9 | 1 |
| Vertigo | 13 (10) | 4 (2) | 17 | -4 | 55.6 | 83.9 | 1 | |
0 : 3 | Celkem | 22 (9) | 17 (0) | 43 | -21 | 66.9% | 54.63 | -7 |
| Mirage | 4 (4) | 5 (0) | 14 | -10 | 57.1 | 45.9 | -5 | |
| Inferno | 10 (3) | 7 (0) | 13 | -3 | 78.9 | 66.8 | -1 | |
| Overpass | 8 (2) | 5 (0) | 16 | -8 | 64.7 | 51.2 | -1 |
Zápasy
Neděle 11 říj 2026
Neděle 05 čvc 2026
Pátek 03 čvc 2026
Úterý 30 čvn 2026
Pondělí 22 čvn 2026
Sobota 13 čvn 2026
Úterý 09 čvn 2026
Neděle 07 čvn 2026
Pátek 05 čvn 2026
Turnaje
| Současné a nadcházející |
|---|
| V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné údaje. |
| Výsledky |
|---|
United21: Season 52 2026 - |
CCT Europe: Challengers Series season 4 2026 - |
TESFED League: Season 3 2026 - |
European Pro League: Series 7 2026 - |
CCT Europe: Challengers Series season 3 2026 - |















