- Profilerr
- CS2
- Profi hráči
- cheeseball
Profil cheeseball's
- Výdělky
- $283
- Zabití za kolo
- 0.55
- Headshoty
- 25%
- Kola
- 4 930
- Mapy
- 197
- Zápasy
- 118
Průměr statistiky hráče cheeseball's na kolo
- Flash asistence
- 0.07
- KAST
- 66.5
- Asistence
- 0.24
- ADR
- 65.99
- Úmrtí
- 0.69
- Hodnocení
- 0.82
Statistiky hráče cheeseball za posledních 10 zápasů
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtí | KD Dif | KAST | ADR | FK Dif | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 1 | Celkem | 5 (2) | 2 (1) | 13 | -8 | 42.9% | 45 | -2 |
| Dust2 | 5 (2) | 2 (1) | 13 | -8 | 42.9 | 45 | -2 | |
0 : 1 | Celkem | 10 (5) | 10 (2) | 16 | -6 | 65.2% | 61.1 | 1 |
| Inferno | 10 (5) | 10 (2) | 16 | -6 | 65.2 | 61.1 | 1 | |
0 : 1 | Celkem | 16 (10) | 8 (4) | 18 | -2 | 70.8% | 86.4 | 0 |
| Inferno | 16 (10) | 8 (4) | 18 | -2 | 70.8 | 86.4 | 0 | |
1 : 0 | Celkem | 17 (10) | 3 (1) | 10 | 7 | 100% | 82.4 | 2 |
| Ancient | 17 (10) | 3 (1) | 10 | 7 | 100 | 82.4 | 2 | |
0 : 2 | Celkem | 24 (12) | 8 (2) | 35 | -11 | 58.25% | 60.65 | 1 |
| Train | 10 (8) | 2 (0) | 18 | -8 | 60 | 50 | 0 | |
| Nuke | 14 (4) | 6 (2) | 17 | -3 | 56.5 | 71.3 | 1 | |
2 : 0 | Celkem | 30 (18) | 22 (7) | 30 | 0 | 78.3% | 76.5 | -3 |
| Ancient | 19 (11) | 19 (6) | 23 | -4 | 83.3 | 78.9 | -3 | |
| Nuke | 11 (7) | 3 (1) | 7 | 4 | 73.3 | 74.1 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 13 (4) | 5 (2) | 18 | -5 | 52.4% | 74.4 | -1 |
| Nuke | 13 (4) | 5 (2) | 18 | -5 | 52.4 | 74.4 | -1 | |
1 : 0 | Celkem | 12 (9) | 7 (2) | 17 | -5 | 68.4% | 84.2 | 2 |
| Dust2 | 12 (9) | 7 (2) | 17 | -5 | 68.4 | 84.2 | 2 | |
2 : 0 | Celkem | 20 (9) | 11 (4) | 30 | -10 | 60.7% | 59.2 | -2 |
| Train | 10 (4) | 2 (1) | 13 | -3 | 50 | 54.2 | -1 | |
| Inferno | 10 (5) | 9 (3) | 17 | -7 | 71.4 | 64.2 | -1 | |
1 : 0 | Celkem | 9 (1) | 19 (8) | 23 | -14 | 73.3% | 50 | -2 |
| Ancient | 9 (1) | 19 (8) | 23 | -14 | 73.3 | 50 | -2 |
Zápasy
Pátek 01 kvě 2026
Čtvrtek 30 dub 2026
Středa 29 dub 2026
Úterý 28 dub 2026
Neděle 26 dub 2026
Čtvrtek 19 úno 2026
Úterý 17 úno 2026
Neděle 07 pro 2025
Turnaje
| Současné a nadcházející |
|---|
| V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné údaje. |
| Výsledky |
|---|
ESL Challenger League: Oceania Cup #4 season 51 2026 - |
ESL Challenger League: Oceania Cup 1 season 51 2026 - |
Dfrag Open Series: Season 2 2025 - |
CCT Oceania: Series #3 2025 - |
ESL Challenger League: Oceania Cup #4 season 50 2025 - |















