- Profilerr
- CS2
- Profi hráči
- Plopski

Profil Plopski's
- Výdělky
- $242 511
- Zabití za kolo
- 0.67
- Headshoty
- 30%
- Kola
- 26 200
- Mapy
- 1 038
- Zápasy
- 465
Průměr statistiky hráče Plopski's na kolo
- Flash asistence
- 0.03
- KAST
- 72.12
- Asistence
- 0.19
- ADR
- 75.71
- Úmrtí
- 0.67
- Hodnocení
- 1.01
Statistiky hráče Plopski za posledních 10 zápasů
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtí | KD Dif | KAST | ADR | FK Dif | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | Celkem | 34 (21) | 17 (1) | 49 | -15 | 75.9% | 63.5 | -2 |
| Mirage | 16 (9) | 6 (1) | 14 | 2 | 85 | 79.1 | 0 | |
| Ancient | 11 (9) | 6 (0) | 17 | -6 | 81.8 | 68.1 | -1 | |
| Inferno | 7 (3) | 5 (0) | 18 | -11 | 60.9 | 43.3 | -1 | |
0 : 1 | Celkem | 13 (8) | 7 (1) | 14 | -1 | 76.2% | 63.5 | -1 |
| Mirage | 13 (8) | 7 (1) | 14 | -1 | 76.2 | 63.5 | -1 | |
0 : 1 | Celkem | 19 (8) | 1 (1) | 8 | 11 | 85% | 87.5 | 1 |
| Inferno | 19 (8) | 1 (1) | 8 | 11 | 85 | 87.5 | 1 | |
1 : 0 | Celkem | 49 (24) | 15 (2) | 33 | 16 | 71.7% | 104.3 | 6 |
| Mirage | 49 (24) | 15 (2) | 33 | 16 | 71.7 | 104.3 | 6 | |
1 : 0 | Celkem | 16 (6) | 2 (0) | 5 | 11 | 92.3% | 125.6 | 4 |
| Mirage | 16 (6) | 2 (0) | 5 | 11 | 92.3 | 125.6 | 4 | |
1 : 0 | Celkem | 25 (13) | 5 (2) | 19 | 6 | 75.9% | 80.5 | 1 |
| Anubis | 25 (13) | 5 (2) | 19 | 6 | 75.9 | 80.5 | 1 | |
0 : 1 | Celkem | 7 (2) | 4 (0) | 14 | -7 | 56.2% | 51.5 | 0 |
| Mirage | 7 (2) | 4 (0) | 14 | -7 | 56.2 | 51.5 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 20 (10) | 18 (3) | 20 | 0 | 76.7% | 80.2 | 2 |
| Anubis | 20 (10) | 18 (3) | 20 | 0 | 76.7 | 80.2 | 2 | |
3 : 2 | Celkem | 74 (28) | 21 (2) | 68 | 6 | 73.88% | 76.28 | 2 |
| Anubis | 15 (5) | 7 (0) | 15 | 0 | 83.3 | 77.8 | -1 | |
| Nuke | 16 (7) | 3 (0) | 9 | 7 | 82.4 | 78.2 | -1 | |
| Dust2 | 10 (6) | 4 (1) | 17 | -7 | 64.3 | 54 | -1 | |
| Ancient | 16 (6) | 7 (1) | 12 | 4 | 72.7 | 89 | 3 | |
| Inferno | 17 (4) | 0 (0) | 15 | 2 | 66.7 | 82.4 | 2 | |
2 : 0 | Celkem | 38 (13) | 13 (1) | 24 | 14 | 82.55% | 98.85 | 7 |
| Anubis | 17 (6) | 8 (1) | 10 | 7 | 88.9 | 100.4 | 3 | |
| Ancient | 21 (7) | 5 (0) | 14 | 7 | 76.2 | 97.3 | 4 |
Zápasy
Neděle 01 lis 2026
Sobota 31 říj 2026
Pátek 30 říj 2026
Pondělí 26 říj 2026
Neděle 25 říj 2026
Čtvrtek 22 říj 2026
Středa 21 říj 2026
Úterý 20 říj 2026
Turnaje
| Současné a nadcházející |
|---|
| V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné údaje. |
| Výsledky |
|---|
Circuito Retake: Season 13 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier 2026 - |
1win Private Club: Closed Qualifier season 2 2026 - |
NODWIN Clutch Series: Season 13 2026 - |

























