Profil 1eeR's
- Výdělky
- $6 651
- Zabití za kolo
- 0.6
- Headshoty
- 27%
- Kola
- 13 722
- Mapy
- 575
- Zápasy
- 256
Průměr statistiky hráče 1eeR's na kolo
- Flash asistence
- 0.05
- KAST
- 70.86
- Asistence
- 0.23
- ADR
- 68.59
- Úmrtí
- 0.67
- Hodnocení
- 0.89
Statistiky hráče 1eeR za posledních 10 zápasů
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtí | KD Dif | KAST | ADR | FK Dif | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | Celkem | 28 (16) | 16 (6) | 33 | -5 | 72.6% | 54.05 | 1 |
| Dust2 | 11 (6) | 5 (1) | 13 | -2 | 76.2 | 51 | 0 | |
| Mirage | 17 (10) | 11 (5) | 20 | -3 | 69 | 57.1 | 1 | |
1 : 0 | Celkem | 13 (5) | 4 (0) | 11 | 2 | 70.6% | 72.7 | -1 |
| Ancient | 13 (5) | 4 (0) | 11 | 2 | 70.6 | 72.7 | -1 | |
0 : 1 | Celkem | 12 (8) | 3 (0) | 10 | 2 | 80% | 67.5 | -2 |
| Mirage | 12 (8) | 3 (0) | 10 | 2 | 80 | 67.5 | -2 | |
0 : 1 | Celkem | 10 (2) | 9 (2) | 6 | 4 | 88.2% | 68.9 | 2 |
| Ancient | 10 (2) | 9 (2) | 6 | 4 | 88.2 | 68.9 | 2 | |
0 : 1 | Celkem | 10 (5) | 5 (0) | 9 | 1 | 84.6% | 84.2 | 0 |
| Train | 10 (5) | 5 (0) | 9 | 1 | 84.6 | 84.2 | 0 | |
0 : 1 | Celkem | 9 (5) | 1 (0) | 14 | -5 | 62.5% | 45 | -1 |
| Dust2 | 9 (5) | 1 (0) | 14 | -5 | 62.5 | 45 | -1 | |
0 : 1 | Celkem | 12 (3) | 7 (0) | 10 | 2 | 87.5% | 97.3 | 2 |
| Mirage | 12 (3) | 7 (0) | 10 | 2 | 87.5 | 97.3 | 2 | |
1 : 0 | Celkem | 7 (3) | 6 (1) | 15 | -8 | 52.6% | 44.6 | -2 |
| Anubis | 7 (3) | 6 (1) | 15 | -8 | 52.6 | 44.6 | -2 | |
2 : 0 | Celkem | 20 (12) | 10 (3) | 29 | -9 | 68.65% | 63.6 | -1 |
| Anubis | 9 (7) | 5 (2) | 15 | -6 | 61.1 | 61.2 | 1 | |
| Ancient | 11 (5) | 5 (1) | 14 | -3 | 76.2 | 66 | -2 | |
2 : 0 | Celkem | 29 (19) | 20 (1) | 27 | 2 | 79% | 74.8 | -2 |
| Ancient | 15 (8) | 14 (0) | 12 | 3 | 91.3 | 86.7 | 0 | |
| Mirage | 14 (11) | 6 (1) | 15 | -1 | 66.7 | 62.9 | -2 |
Zápasy
Středa 04 lis 2026
Středa 21 říj 2026
Úterý 20 říj 2026
Pondělí 19 říj 2026
Pátek 16 říj 2026
Čtvrtek 15 říj 2026
Pondělí 12 říj 2026
Neděle 11 říj 2026
Sobota 10 říj 2026
Turnaje
| Současné a nadcházející |
|---|
| V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné údaje. |
| Výsledky |
|---|
Exort Fiesta: Season 3 2026 - |
1win Private Club: Season 2 2026 - |
CyberClash: Closed Qualifier season 2 2026 - |
PGL: Bucharest Open Qualifier #1 2027 - |
1win Private Club: Closed Qualifier season 2 2026 - |
























