ragga’s profil
- Zárobky
- $14 108
- Počet killov za kolo
- 0.68
- Headshoty
- 33%
- Kolá
- 26 087
- Mapy
- 1 027
- Zápasy
- 452
Priemerné ragga’s štatistiky za kolo
- Flash assists
- 0.03
- KAST
- 68.58
- Asistencie
- 0.18
- ADR
- 74.81
- Úmrtia
- 0.7
- Hodnotenie
- 0.97
Štatistiky ragga v posledných 10 zápasoch
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtia | KD Rozdiel | KAST | ADR | FK Rozdiel | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 : 2 | Celkom | 30 (12) | 13 (2) | 36 | -6 | 68.35% | 70.85 | -5 |
| Nuke | 16 (7) | 4 (1) | 15 | 1 | 66.7 | 68.4 | -3 | |
| Mirage | 14 (5) | 9 (1) | 21 | -7 | 70 | 73.3 | -2 | |
0 : 2 | Celkom | 22 (9) | 11 (0) | 30 | -8 | 65.05% | 59.5 | -2 |
| Ancient | 12 (6) | 6 (0) | 16 | -4 | 68.2 | 72 | -2 | |
| Anubis | 10 (3) | 5 (0) | 14 | -4 | 61.9 | 47 | 0 | |
2 : 1 | Celkom | 42 (23) | 17 (6) | 57 | -15 | 70.27% | 67.27 | -1 |
| Dust2 | 18 (8) | 8 (4) | 22 | -4 | 73.3 | 74.5 | -2 | |
| Mirage | 14 (8) | 3 (0) | 19 | -5 | 62.5 | 64.2 | 3 | |
| Inferno | 10 (7) | 6 (2) | 16 | -6 | 75 | 63.1 | -2 | |
1 : 0 | Celkom | 16 (10) | 4 (1) | 10 | 6 | 87.5% | 95.7 | 4 |
| Anubis | 16 (10) | 4 (1) | 10 | 6 | 87.5 | 95.7 | 4 | |
1 : 0 | Celkom | 6 (3) | 2 (0) | 12 | -6 | 46.7% | 49.3 | -4 |
| Nuke | 6 (3) | 2 (0) | 12 | -6 | 46.7 | 49.3 | -4 | |
1 : 0 | Celkom | 23 (12) | 6 (1) | 23 | 0 | 60% | 91.5 | -1 |
| Anubis | 23 (12) | 6 (1) | 23 | 0 | 60 | 91.5 | -1 | |
1 : 0 | Celkom | 11 (5) | 2 (0) | 14 | -3 | 64.7% | 78.9 | 2 |
| Inferno | 11 (5) | 2 (0) | 14 | -3 | 64.7 | 78.9 | 2 | |
0 : 1 | Celkom | 16 (8) | 8 (1) | 15 | 1 | 75% | 87.9 | -1 |
| Inferno | 16 (8) | 8 (1) | 15 | 1 | 75 | 87.9 | -1 | |
2 : 1 | Celkom | 52 (30) | 15 (0) | 64 | -12 | 64.3% | 73.4 | -11 |
| Anubis | 27 (12) | 7 (0) | 31 | -4 | 63.4 | 75 | -6 | |
| Mirage | 13 (8) | 5 (0) | 15 | -2 | 75 | 66.9 | -2 | |
| Dust2 | 12 (10) | 3 (0) | 18 | -6 | 54.5 | 78.3 | -3 | |
2 : 1 | Celkom | 36 (20) | 19 (4) | 43 | -7 | 67.6% | 61.77 | -3 |
| Anubis | 19 (10) | 4 (0) | 16 | 3 | 75 | 74.5 | 2 | |
| Dust2 | 8 (5) | 7 (3) | 13 | -5 | 61.1 | 54.4 | -2 | |
| Inferno | 9 (5) | 8 (1) | 14 | -5 | 66.7 | 56.4 | -3 |
Zápasy
Streda 21 okt 2026
Utorok 20 okt 2026
Pondelok 19 okt 2026
Nedeľa 11 okt 2026
Sobota 10 okt 2026
Sobota 03 okt 2026
Piatok 02 okt 2026
Štvrtok 01 okt 2026
Turnaje
| Súčasné a nadchádzajúce |
|---|
| V súčasnosti nemáme žiadne údaje. |
| Výsledky |
|---|
Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier 2026 - |
DraculaN: Season 7 2026 - |
Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier 2026 - |
FOX Legacy Cup: Season 1 2026 - |
Tipsport Cup: Open #2 2026 - |

















