danss’s profil
- Zárobky
- $693
- Počet killov za kolo
- 0.63
- Headshoty
- 38%
- Kolá
- 989
- Mapy
- 44
- Zápasy
- 33
Priemerné danss’s štatistiky za kolo
- Flash assists
- 0.03
- KAST
- 66.13
- Asistencie
- 0.16
- ADR
- 71.8
- Úmrtia
- 0.7
- Hodnotenie
- Nie je k dispozícii
Štatistiky danss v posledných 10 zápasoch
| Zápas | K (HS) | A (F) | Úmrtia | KD Rozdiel | KAST | ADR | FK Rozdiel | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | Celkom | 22 (12) | 13 (3) | 29 | -7 | 60.5% | 66.85 | 1 |
| Ancient | 18 (9) | 10 (2) | 15 | 3 | 73.9 | 86.5 | 2 | |
| Mirage | 4 (3) | 3 (1) | 14 | -10 | 47.1 | 47.2 | -1 | |
0 : 1 | Celkom | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7% | 85.1 | -2 |
| Nuke | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7 | 85.1 | -2 | |
1 : 0 | Celkom | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8% | 83.2 | -2 |
| Mirage | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8 | 83.2 | -2 | |
1 : 0 | Celkom | 13 (7) | 4 (0) | 14 | -1 | 70% | 77.2 | 0 |
| Anubis | 13 (7) | 4 (0) | 14 | -1 | 70 | 77.2 | 0 | |
1 : 0 | Celkom | 10 (10) | 5 (0) | 12 | -2 | 70% | 63.5 | 0 |
| Mirage | 10 (10) | 5 (0) | 12 | -2 | 70 | 63.5 | 0 | |
0 : 1 | Celkom | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7% | 85.1 | -2 |
| Nuke | 13 (11) | 4 (1) | 13 | 0 | 64.7 | 85.1 | -2 | |
1 : 0 | Celkom | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8% | 83.2 | -2 |
| Mirage | 10 (7) | 3 (1) | 14 | -4 | 58.8 | 83.2 | -2 | |
0 : 1 | Celkom | 9 (4) | 2 (0) | 14 | -5 | 44.4% | 51.4 | -2 |
| Ancient | 9 (4) | 2 (0) | 14 | -5 | 44.4 | 51.4 | -2 | |
1 : 0 | Celkom | 7 (4) | 0 (0) | 11 | -4 | 69.2% | 64.8 | -1 |
| Overpass | 7 (4) | 0 (0) | 11 | -4 | 69.2 | 64.8 | -1 | |
0 : 1 | Celkom | 21 (14) | 2 (1) | 20 | 1 | 64.3% | 72.3 | 1 |
| Ancient | 21 (14) | 2 (1) | 20 | 1 | 64.3 | 72.3 | 1 |
Zápasy
Nedeľa 10 máj 2026
Štvrtok 07 máj 2026
Streda 06 máj 2026
Pondelok 04 máj 2026
Sobota 02 máj 2026
Štvrtok 30 apr 2026
Streda 29 apr 2026
Nedeľa 26 apr 2026
Sobota 25 apr 2026
Piatok 24 apr 2026
Turnaje
| Súčasné a nadchádzajúce |
|---|
| V súčasnosti nemáme žiadne údaje. |
| Výsledky |
|---|
CCT Europe: Challengers Series season 2 2026 - |
CCT Europe Closed Qualifier: Series #1 2026 - |
XPortal: Closed Qualifier #1 2026 - |
ESL Challenger League: Europe Cup #4 season 51 2026 - |
CCT Europe: Challengers Series 1 2026 - |















