- Profilerr
- CS2
- שחקנים מקצועניים
- juanflatroo
פרופיל juanflatroo’s
- רווחים
- $77 847
- הריגות בכל סיבוב
- 0.74
- יריות בראש
- 43%
- סיבובים
- 26 477
- מפות
- 1 042
- משחקים
- 471
סטטיסטיקות ממוצעות של juanflatroo’s לסיבוב
- פלאש אסיסט
- 0.02
- KAST
- 69.33
- אסיסטים
- 0.18
- ADR
- 81.51
- הרוגים
- 0.72
- דירוג
- 1.04
נתונים סטטיסטיים של juanflatroo ב-10 המשחקים האחרונים
| משחק | K (HS) | A (F) | הרוגים | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | סה"כ | 53 (33) | 17 (4) | 50 | 3 | 73.87% | 87.37 | 6 |
| Ancient | 18 (9) | 12 (4) | 18 | 0 | 79.2 | 79.9 | 2 | |
| Mirage | 23 (17) | 2 (0) | 18 | 5 | 79.2 | 113 | 4 | |
| Inferno | 12 (7) | 3 (0) | 14 | -2 | 63.2 | 69.2 | 0 | |
2 : 1 | סה"כ | 52 (33) | 17 (0) | 50 | 2 | 74.03% | 93.17 | -2 |
| Train | 13 (9) | 5 (0) | 17 | -4 | 68.2 | 70.9 | -4 | |
| Ancient | 19 (9) | 9 (0) | 14 | 5 | 78.9 | 112.2 | 1 | |
| Mirage | 20 (15) | 3 (0) | 19 | 1 | 75 | 96.4 | 1 | |
0 : 2 | סה"כ | 40 (25) | 13 (0) | 35 | 5 | 72.9% | 95.3 | 5 |
| Mirage | 19 (11) | 5 (0) | 18 | 1 | 76.2 | 91.7 | 1 | |
| Ancient | 21 (14) | 8 (0) | 17 | 4 | 69.6 | 98.9 | 4 | |
0 : 2 | סה"כ | 33 (19) | 8 (0) | 23 | 10 | 77.75% | 91.05 | 1 |
| Ancient | 12 (7) | 3 (0) | 11 | 1 | 72.2 | 74.9 | 1 | |
| Inferno | 21 (12) | 5 (0) | 12 | 9 | 83.3 | 107.2 | 0 | |
2 : 0 | סה"כ | 14 (10) | 4 (1) | 30 | -16 | 58.65% | 53.3 | -3 |
| Dust2 | 6 (6) | 3 (0) | 14 | -8 | 64.7 | 60.2 | 0 | |
| Train | 8 (4) | 1 (1) | 16 | -8 | 52.6 | 46.4 | -3 | |
0 : 2 | סה"כ | 36 (21) | 11 (1) | 30 | 6 | 78.85% | 90.3 | -3 |
| Mirage | 23 (12) | 6 (1) | 14 | 9 | 72.7 | 104.8 | 1 | |
| Ancient | 13 (9) | 5 (0) | 16 | -3 | 85 | 75.8 | -4 | |
0 : 1 | סה"כ | 24 (14) | 12 (1) | 29 | -5 | 69.4% | 77.2 | 0 |
| Dust2 | 24 (14) | 12 (1) | 29 | -5 | 69.4 | 77.2 | 0 | |
0 : 2 | סה"כ | 44 (31) | 12 (0) | 44 | 0 | 70.9% | 80.3 | -1 |
| Mirage | 16 (12) | 5 (0) | 19 | -3 | 69.6 | 80.3 | -3 | |
| Inferno | 28 (19) | 7 (0) | 25 | 3 | 72.2 | 80.3 | 2 | |
2 : 1 | סה"כ | 41 (24) | 22 (1) | 47 | -6 | 67.03% | 74.87 | 1 |
| Mirage | 13 (10) | 7 (1) | 11 | 2 | 76.2 | 78.7 | -2 | |
| Anubis | 18 (8) | 4 (0) | 14 | 4 | 68.2 | 87.6 | 1 | |
| Nuke | 10 (6) | 11 (0) | 22 | -12 | 56.7 | 58.3 | 2 | |
2 : 0 | סה"כ | 26 (15) | 7 (0) | 34 | -8 | 60.75% | 64 | 1 |
| Nuke | 14 (8) | 2 (0) | 19 | -5 | 58.3 | 62.2 | 1 | |
| Ancient | 12 (7) | 5 (0) | 15 | -3 | 63.2 | 65.8 | 0 |
משחקים
יום ראשון 17 מאי 2026
יום שבת 16 מאי 2026
יום רביעי 13 מאי 2026
יום שלישי 12 מאי 2026
יום שני 11 מאי 2026
יום שישי 24 אפר׳ 2026
יום חמישי 23 אפר׳ 2026
יום ראשון 29 מרץ 2026
טורנירים
| נוכחי וצפוי |
|---|
| אין לנו נתונים בשלב זה. |
| תוצאות |
|---|
Asian Champions League 2026 - |
XPortal: Closed Qualifier #1 2026 - |
Roman Imperium Cup: Season 7 2026 - |
Roman Imperium Cup: Season 6 2026 - |
Exort Meteor: Season 2 2026 - |






















