פרופיל Xant3r’s
- רווחים
- $1 700
- הריגות בכל סיבוב
- 0.68
- יריות בראש
- 38%
- סיבובים
- 10 746
- מפות
- 464
- משחקים
- 205
סטטיסטיקות ממוצעות של Xant3r’s לסיבוב
- פלאש אסיסט
- 0.04
- KAST
- 71.37
- אסיסטים
- 0.23
- ADR
- 77.68
- הרוגים
- 0.69
- דירוג
- 0.97
נתונים סטטיסטיים של Xant3r ב-10 המשחקים האחרונים
| משחק | K (HS) | A (F) | הרוגים | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 0 | סה"כ | 40 (20) | 11 (3) | 34 | 6 | 77.35% | 86.75 | 1 |
| Dust2 | 15 (4) | 5 (1) | 14 | 1 | 85.7 | 72.8 | -1 | |
| Mirage | 25 (16) | 6 (2) | 20 | 5 | 69 | 100.7 | 2 | |
1 : 0 | סה"כ | 14 (8) | 10 (3) | 8 | 6 | 88.2% | 100.4 | -1 |
| Ancient | 14 (8) | 10 (3) | 8 | 6 | 88.2 | 100.4 | -1 | |
0 : 1 | סה"כ | 18 (7) | 4 (1) | 13 | 5 | 80% | 84.7 | 0 |
| Mirage | 18 (7) | 4 (1) | 13 | 5 | 80 | 84.7 | 0 | |
0 : 1 | סה"כ | 16 (10) | 8 (1) | 8 | 8 | 94.1% | 121.4 | 1 |
| Ancient | 16 (10) | 8 (1) | 8 | 8 | 94.1 | 121.4 | 1 | |
0 : 1 | סה"כ | 11 (4) | 6 (1) | 5 | 6 | 84.6% | 81 | 3 |
| Train | 11 (4) | 6 (1) | 5 | 6 | 84.6 | 81 | 3 | |
0 : 1 | סה"כ | 9 (8) | 6 (1) | 18 | -9 | 45.8% | 58.2 | -3 |
| Dust2 | 9 (8) | 6 (1) | 18 | -9 | 45.8 | 58.2 | -3 | |
0 : 1 | סה"כ | 15 (8) | 4 (0) | 7 | 8 | 87.5% | 102.3 | 1 |
| Mirage | 15 (8) | 4 (0) | 7 | 8 | 87.5 | 102.3 | 1 | |
1 : 0 | סה"כ | 11 (6) | 2 (0) | 18 | -7 | 47.4% | 54.8 | 1 |
| Anubis | 11 (6) | 2 (0) | 18 | -7 | 47.4 | 54.8 | 1 | |
2 : 0 | סה"כ | 20 (12) | 4 (0) | 29 | -9 | 70.2% | 58.85 | -4 |
| Anubis | 7 (3) | 3 (0) | 13 | -6 | 83.3 | 47.7 | -2 | |
| Ancient | 13 (9) | 1 (0) | 16 | -3 | 57.1 | 70 | -2 | |
2 : 0 | סה"כ | 36 (21) | 18 (7) | 30 | 6 | 74.4% | 82.95 | 2 |
| Ancient | 15 (9) | 11 (6) | 12 | 3 | 69.6 | 73.3 | 3 | |
| Mirage | 21 (12) | 7 (1) | 18 | 3 | 79.2 | 92.6 | -1 |
משחקים
יום שבת 31 אוק׳ 2026
יום שישי 30 אוק׳ 2026
יום חמישי 29 אוק׳ 2026
יום רביעי 28 אוק׳ 2026
יום שלישי 27 אוק׳ 2026
יום שני 26 אוק׳ 2026
יום ראשון 25 אוק׳ 2026
יום שבת 24 אוק׳ 2026
יום שבת 10 אוק׳ 2026
יום שישי 09 אוק׳ 2026
טורנירים
| נוכחי וצפוי |
|---|
| אין לנו נתונים בשלב זה. |
| תוצאות |
|---|
PGL Masters: Bucharest 2026 - |
Stake Ranked: Episode 4 2026 - |
CCT Europe: Series #10 2026 - |
CCT Europe: Series #9 2026 - |
CIS LAN Championship: Season 7 2026 - |



















