פרופיל Marro’s
- רווחים
- $1 300
- הריגות בכל סיבוב
- 0.66
- יריות בראש
- 29%
- סיבובים
- 1 584
- מפות
- 65
- משחקים
- 33
סטטיסטיקות ממוצעות של Marro’s לסיבוב
- פלאש אסיסט
- 0.06
- KAST
- 69.71
- אסיסטים
- 0.2
- ADR
- 71.96
- הרוגים
- 0.7
- דירוג
- לא רלוונטי
נתונים סטטיסטיים של Marro ב-10 המשחקים האחרונים
| משחק | K (HS) | A (F) | הרוגים | KD Diff | KAST | ADR | FK Diff | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 : 1 | סה"כ | 49 (22) | 17 (4) | 41 | 8 | 80.03% | 85.47 | 4 |
| Ancient | 21 (8) | 6 (1) | 15 | 6 | 76.2 | 104.7 | 2 | |
| Mirage | 15 (10) | 6 (0) | 9 | 6 | 88.9 | 88.3 | 0 | |
| Anubis | 13 (4) | 5 (3) | 17 | -4 | 75 | 63.4 | 2 | |
2 : 1 | סה"כ | 41 (20) | 23 (3) | 49 | -8 | 76.67% | 76.3 | 0 |
| Ancient | 22 (7) | 15 (3) | 23 | -1 | 80 | 83.5 | 3 | |
| Nuke | 11 (7) | 5 (0) | 11 | 0 | 81.2 | 82.9 | -2 | |
| Anubis | 8 (6) | 3 (0) | 15 | -7 | 68.8 | 62.5 | -1 | |
1 : 0 | סה"כ | 11 (6) | 5 (0) | 16 | -5 | 61.9% | 69.8 | -2 |
| Vertigo | 11 (6) | 5 (0) | 16 | -5 | 61.9 | 69.8 | -2 | |
1 : 0 | סה"כ | 6 (3) | 7 (1) | 9 | -3 | 88.9% | 38.7 | -3 |
| Nuke | 6 (3) | 7 (1) | 9 | -3 | 88.9 | 38.7 | -3 | |
1 : 0 | סה"כ | 14 (9) | 3 (1) | 14 | 0 | 57.9% | 84.2 | -2 |
| Nuke | 14 (9) | 3 (1) | 14 | 0 | 57.9 | 84.2 | -2 | |
2 : 1 | סה"כ | 44 (17) | 17 (5) | 44 | 0 | 68.5% | 85.73 | 0 |
| Mirage | 28 (11) | 10 (3) | 11 | 17 | 95.2 | 136.2 | 4 | |
| Overpass | 4 (3) | 2 (1) | 16 | -12 | 47.1 | 44.9 | -2 | |
| Ancient | 12 (3) | 5 (1) | 17 | -5 | 63.2 | 76.1 | -2 | |
1 : 0 | סה"כ | 9 (3) | 8 (3) | 19 | -10 | 61.9% | 59.8 | -3 |
| Overpass | 9 (3) | 8 (3) | 19 | -10 | 61.9 | 59.8 | -3 | |
2 : 1 | סה"כ | 41 (17) | 8 (3) | 48 | -7 | 68.07% | 60.07 | 0 |
| Inferno | 14 (5) | 1 (0) | 15 | -1 | 65 | 70.7 | 1 | |
| Nuke | 13 (7) | 3 (1) | 15 | -2 | 69.6 | 54.5 | -1 | |
| Vertigo | 14 (5) | 4 (2) | 18 | -4 | 69.6 | 55 | 0 | |
2 : 1 | סה"כ | 58 (25) | 15 (1) | 59 | -1 | 70.07% | 83.5 | 3 |
| Inferno | 20 (10) | 0 (0) | 18 | 2 | 70.8 | 85.4 | 2 | |
| Nuke | 15 (7) | 8 (0) | 17 | -2 | 70.4 | 69.9 | 0 | |
| Anubis | 23 (8) | 7 (1) | 24 | -1 | 69 | 95.2 | 1 | |
2 : 1 | סה"כ | 60 (22) | 19 (4) | 55 | 5 | 70.7% | 82.4 | 6 |
| Anubis | 25 (6) | 8 (2) | 16 | 9 | 82.1 | 97.4 | 5 | |
| Ancient | 20 (12) | 6 (1) | 20 | 0 | 63.3 | 83.6 | 4 | |
| Nuke | 15 (4) | 5 (1) | 19 | -4 | 66.7 | 66.2 | -3 |
משחקים
יום שבת 10 אוק׳ 2026
יום שישי 25 ספט׳ 2026

Iowa Stormboar
2 : 0

Club 333

ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026
יום חמישי 24 ספט׳ 2026
יום רביעי 23 ספט׳ 2026
יום שבת 13 יוני 2026
יום שישי 12 יוני 2026
יום שני 06 אפר׳ 2026
יום ראשון 05 אפר׳ 2026
יום שבת 04 אפר׳ 2026
יום שישי 03 אפר׳ 2026
טורנירים
| נוכחי וצפוי |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #3 season 52 2026 - |
| תוצאות |
|---|
ESL Challenger League: North America Cup #2 season 52 2026 - |
NSTLGA League: Season 1 2026 - |
ESL Challenger League: North America Cup #3 2026 - |
















